Наглядову раду Укрзалізниці очолив Гепард Хафер

2 лютого відбулося перше засідання нового складу наглядової ради АТ “Укрзалізниця”, на якому її головою було обрано Гепарда Хафера, повідомляє урядовий портал.

“Обрано голову наглядової ради — ним став Хафер Гепард. Заступником голови став Лещенко Сергій. Наприкінці зустрічі члени ради домовилися провести наступне засідання в кінці лютого”, — йдеться в повідомленні.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков заявив, що “початок роботи нової наглядової ради Укрзалізниці – важливий етап для реформи корпоративного управління”.

Незалежними членами ради стали Анатолій Амелін, Александер Долл, Якуб Карновскі та Гепард Хафер. Державу у наглядовій раді представлятимуть СергійЛещенко, Давід Ломджарія, Сергій Москаленко.

“За останні півроку міністерство та уряд заклали гарну основу для розвитку УЗ — були підвищені вантажні тарифи, налагоджені прямі закупівлі електроенергії у виробника, вирішена багаторічна проблема оподаткування земель, якими користується УЗ, стартувала десятирічна програма оновлення українського парку вантажних вагонів”, — зазначає міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Нагадаємо, що в серпні минулого року Рада національної безпеки та оборони прийняла рішення покласти обов’язки голови правління АТ “Укрзалізниця” на міністра інфраструктури Олександра Кубракова.

Як вже повідомляло NotaВene, з літа 2020 р. Укрзалізниця стала повертати свої позиції на ринку оренди полувагонів і зерновозів завдяки зміні політики ціноутворення і більш вигідних умов для замовників. Посилення позицій державної монополії і послаблення приватного бізнесу в галузі вантажних залізничних перевезень стало однією з причин відсторонення з посади голови правління АТ “Укрзалізниця” Володимира Жмака.

Варто зазначити, що на початку липня АТ “Укрзалізниця” розмістило п’ятирічні єврооблігації на 300 млн дол. під 7,875% річних. Зазначається, що інвестори проявили високу зацікавленість у фінансуванні державної компанії — попит на придбання вдвічі перевищив пропозицію. Заявки на фінансування УЗ отримала від 70 інвесторів, в основному — з Великої Британії та Швейцарії.

Total
0
Shares
Previous Article

Експорт товарів у січні перевершив імпорт

Next Article

Квартальний виторг Alphabet зріс на третину

Related Posts
Total
0
Share