Нафтогаз через суд вимагає від уряду 4,5 млрд грн компенсацій за збитки

НАК “Нафтогаз України” подала позов до суду проти Кабінету міністрів і Державного казначейства. Нафтогаз хоче отримати від уряду 4,491 млрд грн в якості відшкодування завданої шкоди, повідомляє Ліга.

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. Господарський суд Києва не оприлюднює інформацію з деталямі і причинам позову.

Варто зазначити, що в жовтні 2018 р. Нафтогаз подав позов проти Кабінету міністрів. Компанія вимагала відшкодування збитків в 6,6 млрд грн, що виникли в IV кварталі 2015 р. через відмову уряду створити механізм і джерела компенсації виконання Нафтогазом спеціальних забов’язень з постачання газу. У квітні 2019 р. Нафтогаз програв суд.

Нагадаємо, Господарський суд Дніпропетровської області прийняв до розгляду заяву НАК “Нафтогаз України” про відкриття провадження у справі про визнання банкрутом АТ “Оператор газорозподільної системи “Дніпропетровськгаз”.

Як вже повідомляло NotaВene, НАК “Нафтогаз України” як мажоритарний акціонер ПАТ “Укрнафта” направив спостережній раді компанії повідомлення про необхідність розпочати розгляд питання поділу її активів за бізнес-напрямками з міноритарними акціонерами, афілійованими з бізнесменом Ігорем Коломойським.

Total
0
Shares
Previous Article

Мін'юст розширив перелік боргів громадян для автоматичного списання банками

Next Article

Виробництво яєць за рік зменшилося на 14%

Related Posts
Читать дальше

Україна створює водневий коридор з Німеччиною, Чехією та Словаччиною

Компанії газового сектора України, Німеччини, Чехії та Словаччини створюють Центрально-Європейський водневий коридор. Труба буде доставляти зелений водень з…
Total
0
Share