Надходження до бюджету від оренди держмайна зросли на 23%

Від початку року надходження до бюджету від оренди державного майна склали 1,6 млрд грн, або на 23% більше, ніж торік (1,3 млрд грн), повідомляє Фонд державного майна.

За цей період було проведено 3792 аукціони з оренди держмайна за новими прозорими правилами на електронних аукціонах, під час яких ріст орендної ставки в середньому становив 45%. Найбільше надходжень за результатами торгів впродовж року держава отримала у листопаді — 9,6 млн грн.

Найдорожчою за рівнем місячної орендної ставки стала частина приміщення зони безмитної торгівлі пасажирського термінала Міжнародного аеропорту “Львів” імені Данила Галицького. Остаточна місячна орендна плата за вказаний об’єкт за результатом аукціону з продовження договору оренди зросла в десять разів від стартової ціни, склавши 3,7 млн грн.

“Фонд держмайна провів масштабний аудит державної власності, прибравши з тіньових схем держустанов мільйони квадратних метрів нерухомості. Після цього ми створили своєрідний “маркетплейс” державних об’єктів, що надаються в оренду. Онлайн-аукціони дозволяють оцінити попит на кожний конкретний об’єкт, сформувавши його ринкову вартість. В результаті держава отримує максимально можливі прибутки з кожного лота”, — заявив голова ФДМ Дмитро Сенниченко.

Нагадаємо, що в квітні Фонд державного майна розпочав приватизацію комбінатів хлібопродуктів.

Total
0
Shares
Previous Article

Обсяг M&A у світі в 2021 р досяг нового рекорду

Next Article

16 блоків ТЕС і ТЕЦ не працюють через брак вугілля

Related Posts
Total
0
Share