Нацбанк з початку року купив 1,5 млрд дол.

Інтервенції НБУ з купівлі валюти на міжбанківському ринку на минулому тижні склали 15 млн доларів США, з початку року — 1.5 млрд дол, повідомляє Нацбанк.

Операції Національного банку з купівлі валюти на міжбанківському ринку 27 вересня — 1 жовтня склали 15 млн дол.

Із них 5 млн дол. НБУ придбав за найкращою ціною купівлі іноземної валюти (Matching), а 10 млн — за єдиним курсом.

Таким чином регулятор зменшив викуп валюти з міжбанку порівняно з позаминулим тижнем. При цьому Нацбанк уже чотири тижні не проводив інтервенції з продажу валюти.

Загалом з початку року Національний банку купив на міжбанку 1676,7 млн дол. і продав 197 млн дол. Чиста купівля валюти склала 1479,7 млн дол.

Нагадаємо, що станом на 1 вересня валютні резерви становили 31 614,5 млн дол. (в еквіваленті). У серпні міжнародні резерви зросли на 2,66 млрд дол. або на 9,2% — з 28,95 млрд дол. у липні.

Такий обсяг резервів є рекордним за останні дев’ять років. Більший від вищезазначеного обсяг було зафіксовано ще у квітні 2012 р. У серпні резерви зросли завдяки насамперед надходженню 1,928 млрд дол. спеціальних прав запозичень (SDR) у межах розподілу від МВФ.

Як вже повідомляло NotaВene, починаючи з 1 серпня до кінця року, НБУ вирішив щоденно купувати на міжбанківському валютному ринку до 5 млн дол. США для нарощування міжнародних резервів.

Total
0
Shares
Previous Article

Борг Пенсійного фонду за три квартали зріс на 13,25 млрд грн

Next Article

Україна збільшила виручку від експорту металів на 80%

Related Posts
Total
0
Share