На тлі пандемії зросли продажі приватних літаків

Продажі приватних літаків істотно зросли в минулому році, оскільки світова туристична галузь фактично зупинилася через пандемію COVID-19, а десятки авіакомпаній збанкрутували. За даними брокерської компанії Colibri Aircraft, тільки в США продажі старих приватних літаків в 2020 р. зросли майже на 10% — до 1637 штук, повідомляє MarketWatch.

На частку США припадає понад 70% світового ринку. Продажі в Європі, другому за величиною ринку, також збільшилися.

В цілому по всьому світу в минулому році було продано 2227 літаків, що на 7,7% більше показника за 2019 р. Їх загальна вартість перевищила 14,5 млрд дол.

“Торгівля не новими приватними літаками була успішною, так як пандемія коронавірусу наочно продемонструвала переваги приватних перельотів, — стверджує керуючий директор Colibri Aircraft Олівер Стоун. — Сектор комерційної авіації був знищений, а бізнес-авіація трималася відносно добре, і вона прийняла багато нових людей, які ніколи раніше не літали приватно”.

За даними європейської компанії GlobeAir, під час приватних перельотів точок дотику і можливостей особистого взаємодії між людьми майже на 700 менше, ніж на комерційних рейсах.

При цьому пасажири приватної авіації найімовірніше будуть добиратися до аеропорту особистим транспортом, а не громадським, до того ж прибирання в терміналах для бізнес-авіації проводиться ретельніше і регулярніше, ніж в пасажирських.

Нагадаємо, Всесвітня туристська організація ООН повідомила, що пандемія коронавірусу відкинула світовий туризм до рівня 1990 р. Туристична галузь втратила 935 млрд дол. за перші десять місяців 2020 р. через через карантинні обмеження.

Як вже повідомляв NotaВene, європейський авіатрафік в 2021 р. відновиться до 51% від рівня 2019 р. і складе 5,64 млн рейсів. Про це йдеться в прогнозі Європейської організації з безпеки повітряної навігації.

Total
1
Shares
Previous Article

Ахметов збагатився і став єдиним українцем у топ-500 багатіїв

Next Article

Вантажообіг українських морських портів знизився на 20%

Related Posts
Total
1
Share