На серіалі “Гра в кальмара” Netflix заробить 900 млн дол.

Південнокорейський серіал “Гра в кальмара”, що став головним хітом Netflix, принесе сервісу майже 900 млн доларів США, повідомлє Bloomberg з посиланням на внутрішні документи компанії.

Netflix пильно стежить за популярністю і іншими характеристиками контенту. У компанії є безліч даних про те, що саме дивляться її клієнти і скільки вони витрачають годин на кожен з серіалів.

Bloomberg, ознайомившись з цими документами, повідомляє, що “Гра в кальмара” принесе Netflix 891,1 млн дол. Раніше компанія заявила, що перегляди південнокорейського серіалу перевалили за позначку в 111 млн, що зробило проєкт найпопулярнішим за всю історію стрімінговой платформи.

При цьому серіал вирізняється з-поміж інших продуктів не тільки своєю популярністю, але і низькою вартістю. Згідно з документами Netflix, виробництво дев’яти серій обійшлося всього лише в 21,4 млн дол. — близько 2,4 млн дол. за епізод. Для порівняння, одна серія “Корони” коштувала близько 13 млн дол., а епізод серіалу “Дуже дивні речі” — 12 млн дол., повідомляє Variety.

Документи компанії дають більше уявлення про те, як Netflix оцінює успіх своїх продуктів. Сервіс публікує дані про кількість переглядів своїх головних хітів, як у випадку з “Грою кальмара”, проте не розкриває більш докладних деталей.

Оцінка в 111 млн переглядів заснована на ранніх даних. На сьогоднішній день це число досягло 132 млн. При цьому за перегляд сервіс вважає відтворення хоча б одного епізоду серіалу впродовж двох хвилин, тому оцінка завищена в порівнянні з даними інших сервісів, які враховують кількість людей, повністю які подивилися той чи інший серіал.

Проте більш об’єктивна оцінка також є вражаючою. 89% глядачів, які почали перегляд “Ігри в кальмара”, не стали обмежуватися однією серією. 66% аудиторії повністю подивилися серіал. В цілому користувачі витратили понад 1,4 млрд годин на перегляд “Ігри в кальмара”.

Крім того, серіал набрав 353 бали за показником AVS — скоригованої частки переглядів, що відбиває не тільки їх загальну кількість, а й цінність. Показник вище 9 або 10 балів вже вважається хорошим. Цінними вважаються нові глядачі Netflix або ті, хто рідко користується сервісом, оскільки оцінка свідчить про те, що серіал став причиною для підписки або ж рішення продовжити її.

За словами співробітників компанії, саме з показника AVS починається оцінка кожного продукту Netflix.

Адвокат компанії заявив виданню, що в документі міститься конфіденційна інформація: “Netflix не обговорює ці показники за межами компанії і приймає значні заходи для їх захисту від розголошення”.

Показники “Ігри в кальмара”, ймовірно, порадують інвесторів Netflix і повернуть їх ентузіазм після декількох місяців затишшя. У першій половині року компанія повідомила про найнижчі темпи приросту передплатників з 2013 р. Таку тенденцію сервіс пояснив браком якісного розважального контенту, а також пандемією, яка впливає на виробництво кіноіндустрії. Протягом більшої частини року акції компанії падали, нагадує Bloomberg.

Успіх “Ігри в кальмара” став результатом багаторічної ставки Netflix на південнокорейський контент. З 2015 р по 2020 р компанія інвестувала в серіали та шоу, вироблені Південною Кореєю, близько 700 млн дол., повідомляє The Wall Street Journal. В цьому році сервіс планує витратити ще півмільярда доларів, пише Business Insider.

Сставка на південнокорейський контент принесла сервісу успіх. З моменту прем’єри “Ігри в кальмара” акції Netflix виросли майже на 7%. Інвестори, скептично налаштовані щодо сервісу, визнають, що в третьому або четвертому кварталі Netflix підвищить свої показники.

Колишній рекорд Netflix належить мелодрамі “Бріджертони”, яку за той же період подивилися 82 млн домогосподарств, причому тоді такого успіху від шоу не очікували навіть самі автори.

Нагадаємо, що стрімінговий сервіс Netflix відзвітував про доходи та витрати за IV квартал 2020 р — компанії більше не потрібно залучати зовнішнє фінансування для повсякденної діяльності.

Це важливий момент для сервісу, адже майже десять років йому доводилося робити контент в борг, зайнявши за цей час близько 16 млрд дол. У компанії ще залишається борг від 10 до 15 млрд дол., але доходів тепер досить для його погашення.

Положення стрімінгу поліпшила пандемія коронавірусу — через локдаун число платних передплатників зросло до 203,6 млн до кінця 2020 р, з яких 66 млн у США. У IV кварталі сервіс залучив 8,5 млн нових клієнтів.

Як вже повідомляло Nota Вene, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку допустила до обігу в Україні акції шести компаній, зокрема, Facebook Inc., Tesla Inc., Netflix Inc., Microsoft Corporation, Visa Inc і Advanced Micro Devices, Inc.

Total
0
Shares
Previous Article

ПриватБанк обмежив перекази між картками

Next Article

Експорт руди через морські порти скоротився на 17%

Related Posts
Читать дальше

Рада створила умови для розвитку комбінованого виробництва тепла та електроенергії

22 жовтня Верховна Рада схвалила законопроєкт, який створює умови для розвитку в Україні високоефективної когенерації відповідно до положень Європейського…
Total
0
Share