На Полтавщині відкрили велике родовище газу

АТ Укргазвидобування, що входить до групи державної НАК Нафтогаз України, відкрило нове газове родовище з розвіданими запасами 200 млн кубометрів. Про це повідомляє дівізіон Розвідки та Видобування на сторінці Facebook.

Родовище під назвою Жемчужне розташоване в Полтавській області. Його загальна площа становить 213 кв. км, у його межах виділено п’ять газоносних горизонтів. Як повідомили в Нафтогазі, пошукова свердловина дала промисловий приплив газу в майже 100 тис. кубометрів на добу.

“Відкриття родовища стало можливим завдяки розвідувальним роботам в складних геологічних умовах на значних глибинах – понад 6000 м. За їх результатами компанія пробурила пошукову свердловину, яка підтвердила газові поклади і дала промисловий приплив газу – майже 100 000 кубометрів на добу”, – йдеться в повідомленні.

В перспективі газовики очікують, що добовий видобуток газу з Жемчужного родовища перевищить 2 млрд кубометрів.

“Зараз Нафтогаз активно працює з усіма новими перспективними площами, які є в портфелі компанії. Відкриття Жемчужного родовища, яке велося в дуже непростих умовах, – тому підтвердження”, — цитує пресслужба директора дівізіону “Нафтогаз Розвідка та Видобуток” Олександра Романюка.

Total
0
Shares
Previous Article
Роттердам Плюс

АМКУ третий раз одобрил Роттердам +

Next Article
новый штамм коронавируса в Великобритани

Новый штамм коронавируса – что о нем достоверно известно

Related Posts
Total
0
Share