На електромобілі припадає 19% від усіх продажів на авторинку ЄС

Асоціація європейських виробників автомобілів (ACEA) зареєструвала новий етап зростання електрифікованого транспорту в Європі. У третьому кварталі поточного року на повністю електричні та гібридні автомоблі припало 19% від загального продажу — кожен п’ятий проданий автомобіль в Євросоюзі зараз поставляється з електродвигуном і акумуляторної платформою, повідомляє ACEA.

Продажі повністю електричних автомобілів в цьому кварталі підскочили майже на 57% — автоконцерни продали близько 212 тис. електрокарів. У той же час гібриди виросли майже на 43% — до більш ніж 197 тис. машин. Таким чином загальні поставки склали 19% — 409 тис. “зелених” проти 1,62 млн бензинових і дизельних автомобілів.

Продажі електромобілів і гібридів все ще істотно менше показників транспорту з ДВЗ. Проте порівняно невелике зростання ринку електрокарів супроводжує значне падіння продажів бензинових і дизельних машин. За останній квартал поставки бензинових автомобілів скоротилися на 35%, а дизельних — більш ніж на 50%. Таким чином транспорт на дизелі практично втратив вплив на європейський ринок — якщо десять років тому дизельні автомобілі становили понад 50% від продажів в ЄС, то зараз їх частка становить всього 18%.

Незважаючи на те, що електричні автомобілі забрали відчутну частину ринку у бензинового транспорту в третьому кварталі року, нинішні темпи зростання помітно знизилися в порівнянні з 2020 р. Тоді автовиробники потроїли по відношенню рік до року поставки і за короткий термін відняли у автомобілів з ДВЗ близько 10% ринку, а загальний обсяг продажів перевищив 1 млн електромобілів і гібридів. Для порівняння: в 2019 р було продано всього 387 тис. гібридних і повністю електричних автомобілів, тобто менше, ніж за останній квартал поточного року.

Європейська комісія запропонувала ввести нові обмеження для продажу автомобілів з ДВЗ до 2035 р. Виконавчий орган ЄС представив документ, згідно з яким викиди CO2 від автомобілів повинні бути скорочені на 55% до 2030 р, що помітно вище минулої мети — актуальні правила зобов’язують автовиробників знизити викиди на 37,5% до того ж моменту.

Більш того, в Європі обговорюється більш жорсткий підхід — викиди повинні впасти до нуля до 2035 р. Це означає, що до середини наступного десятиліття продажі бензинових автомобілів повинні бути повністю зупинені у всіх 27 країнах, що входять в ЄС. Законопроєкт поки не узгоджений і зараз знаходиться на стадії розгляду у країн-членів ЄС — період його узгодження може зайняти до двох років.

Нагадаємо, що частка електричних машин в червневих продажах легкових автомобілів склала 8,6%. За підсумками 2020 р вона становила приблизно 4,2%.

Зростання продажів електромобілів в червні 2021 р (до червня 2020 р) складає 150%.

З початку року в усьому світі продано 1,8 млн “чистих” електромобілів (BEV) і 0,86 млн гібрідів, що заряджаються (PHEV) — на 162% і 176% більше, ніж в першому півріччі 2020 р. У сумі за півроку було реалізовано 2,66 млн електромобілів — набагато більше, ніж за весь 2019 р (приблизно 2,3 млн).

Як вже повідомляло NotaВene, в 2020 р продаж електромобілів у світі збільшилися на 43%, в майбутньому експерти прогнозують ще більш швидке зростання — в тому числі за рахунок падіння цін на акумулятори.

Варто зазначити, що в минулому році в Норвегії частка електромобілів становила 54,3% ринку нових автомобілів в порівнянні з 42,4% роком раніше. Всього в країні в 2020 р році було продано 141 412 нових автомобілів, з яких 76 789 — були повністю електричними.

Total
0
Shares
Previous Article

Укртелеком збільшив доходи на 7%

Next Article

Експорт електроенергії зменшився на 38%

Related Posts
Total
0
Share