Мобільними телефонами володіють 67% населення світу

Indian man holding a camel and using a mobile phone on sand dunes, desert village, Rajasthan, India.http://bhphoto.pl/IS/rajasthan_380.jpg

За даними Stock Apps, станом на липень 2021 р 66,9% населення світу або 5,27 млрд людей мали мобільні телефони. У порівнянні з липнем 2020 р число користувачів зросло на 117 млн, повідомляє GSMArena.

Звичайно, всі вони нерівномірно розподілені по земній кулі. Наприклад, 86% жителів Європи має мобільний телефон, в той час як в південноафриканських країнах володінням таким пристроєм може похвалитися менше половини населення.

Європейський ринок мобільних телефонів практично повністю насичений. Очікується, що до 2025 р 87% жителів регіону матиме телефони, що тільки на 1% більше, ніж зараз. Багато власників мобільних пристроїв і серед жителів Північної Америки, Китаю, Гонконгу, Макао і Тайваню. Тут телефонами або смартфонами володіють приблизно 83% людей.

Варто зазначити, що 5,3 млдр — це кількість людей, які мають як мінімум один телефон. А адже багато володіють двома або більше пристроями. 79% всіх мобільних апаратів, приблизно 6,4 млрд, складають смартфони. І на них припадає 73% світового інтернет-трафіку. Інші мобільні пристрої, такі як планшети і ноутбуки, займають частку ринку всього в 3,8%.

Пандемія коронавірусу викликала різке зростання мобільного трафіку, на 68% в річному численні. У першому кварталі 2021 р обсяг переданих даних склав 66 ексабайт (66 млн Тбайт). На Android довелося 73% цього трафіку, а на iOS-пристрої — 26,3%.

Що стосується вартості мобільних даних, середня світова ціна 1 Гбайт становить 4,07 дол. Найдорожчий мобільний інтернет в Греції, де користувачі платять 8,16 дол. за 1 Гбайт. За такий же обсяг даних жителі ОАЕ і Нової Зеландії віддають 7,62 дол. і 6,99 дол. відповідно. Найдешевший мобільний інтернет в Ізраїлі — 0,05 дол. за 1 Гбайт. Слідом ідуть Італія і Росія, де 1 Гбайт трафіку обходиться в середньому в 0,27 дол. і 0,29 дол. відповідно.

Нагадаємо, що в червні 2021 р число активних користувачів смартфонів на планеті досягло 3,95 млрд. З огляду на, що загальне населення планети вийшло до того ж часу на рівень 7,90 млрд людей, з’явилася можливість стверджувати, що половина всіх землян мають смартфони.

Як вже повідомляло NotaВene, світові продажі смартфонів кінцевим користувачам у другому кварталі поточного року склали 328,8 млн одиниць, що на 10,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зростання досягнуто в умовах негативного впливу пандемії і брак компонентів.

Слід зазначити, що результати дослідження Cable показують, що в Україні — найдешевший в світі широкосмуговий доступ до інтернету в світі. Середня вартість пакета складає 6,41 дол. на місяць.

Total
0
Shares
Previous Article

Перевалка в морських портах України знизилася на 13%

Next Article

Укрзалізниця влітку перевезла 9 млн пасажирів

Related Posts
Total
0
Share