Минулого тижня інвестиції в біткоін досягли найвищих показників за останні 7 місяців

Минулого тижня обсяг інвестицій в біткоін досяг максимального рівня за останні сім місяців. Завдяки цьому курс найпопулярнішої криптовалюи перевищив 50 тис. доларів США, повідомляє Business Insider з посиланням на платформу CoinShares.

За тиждень, який закінчився 9 жовтня, інвестори вклали в забезпечені біткоінами активи 225 млн дол., що є найкращим результатом з тижня, що закінчився 26 лютого. Джерело зазначає, що інвестиції в біткоін склали більшу частину з 226 млн дол., які були вкладені за тиждень в усі цифрові валюти. Активи, пов’язані з Ethereum, випробували відтік коштів в розмірі 13,6 млн дол., тоді як ще тиждень тому приплив інвестицій вимірювався у 20,2 млн дол.

За останній тиждень курс біткоіну зріс приблизно на 15% і перевищив психологічно важливу позначку в 50 тис. дол. На ранок 12 жовтня біткоін торгувався на рівні 55 540 дол. за одиницю. Зростанню курсу сприяли інвестори, які скуповують криптовалюту в момент падіння її курсу до приблизно 40 тис. дол. у кінці вересня. Оптимістичні настрої інвесторів також можна пояснити появою ознак того, що комісія з цінних паперів і бірж США може створити біржовий фонд біткоіну в майбутньому.

“Ми вважаємо, що зміна настрою щодо біткоін пов’язано з конструктивними заявами голови комісії з цінних паперів і бірж США Гері Генслера, які вказують на можливість дозволу використання біткоіну в США. Дані нашого недавнього опитування також свідчать про більш активну участь інституційних інвесторів в цьому класі активів”, — йдеться в повідомленні CoinShares.

Нагадаємо, що за останній рік глобальне впровадження криптовалюти зросло на 881%. Компанія Chainalysis оприлюднила звіт Global Crypto Adoption Index, в якому оцінюються 154 країни, який показує, що В’єтнам, Індія і Пакистан впевнено лідирують в цьому рейтингу, а Україна займає четверте місце.

Як вже повідомляло NotaВene, біткоін продовжує своє сходження після провального вересня: 6 жовтня вартість головної криптовалюти світу за п’ять хвилин злетіла на 2,5 тис. доларів. На ранок 7 жовтня біткоін коштував 54 839 дол. — такої ціни не було з середини травня.

Варто зазначити, що усі транзакції з використанням біткоіну та інших цифрових активів Народний банк Китаю класифікував як незаконну фінансову діяльність. Поза законом опинилися також послуги, які надають криптовалютні біржі мешканцям Китаю.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна збільшила імпорт паливно-енергетичних товарів на 60%

Next Article

Nestle скорочує вміст цукру і солі в своїх продуктах

Related Posts
Total
0
Share