Минулий квартал став для Logitech рекордним

Швейцарська компанія Logitech, відома як виробник периферійних пристроїв для персональних комп’ютерів, опублікувала фінансовий звіт. Продажі за звітний період досягли 1,31 млрд доларів США, що є рекордним показником, повідомляє Logitech.

Фінансовий календар у Logitech не збігається зі звичайним, тож це був звіт за другий квартал 2022 фінансового року.

За минулий квартал продукції Logitech було продано на рекордну суму 1,31 млрд дол. Зростання у річному вираженні склало 4% (або 2%, якщо взяти до уваги зміну курсу валют).

При цьому операційний прибуток за рік зменшився з 322 млн дол. до 179 млн дол., тобто на 44%. Якщо виконати розрахунок не за методикою GAAP, картина дещо змінюється, але не принципово: виходить, що операційний прибуток за рік зменшився з 354 млн дол. до 211 млн дол., або на 40%.

Виробник підтвердив попередній прогноз, що продажі загалом за рік будуть на рівні торішніх з точністю ±5%, а операційний прибуток не за GAAP складе 800–850 млн дол.

Нагадаємо, що за підсумками 2020 р обсяг IT-галузі в грошовому вираженні склав 3,76 трлн дол. Це на 2,2% менше в порівнянні з попереднім роком. Найбільш значне падіння зафіксоване в сегменті електронних пристроїв: тут виручка постачальників знизилася на 6,9%.

Втім, вже в поточному році світова IT-галузь повернеться до зростання. Експерти Gartner вважають, що її обсяг досягне 4,07 трлн дол., збільшившись на 8,4% по відношенню до 2020 р. Причому зростання витрат буде спостерігатися в усіх без винятку категоріях.

У наступному році ринок продовжить демонструвати позитивну динаміку, але темпи зростання зменшаться до 5,5%. В результаті, за підсумками 2022 р. глобальні витрати складуть близько 4,30 трлн дол. На тлі дистанційного навчання та віддаленої роботи буде рости затребуваність програмного забезпечення корпоративного рівня і комп’ютерної техніки.

Total
0
Shares
Previous Article

Оборот готівки в касах банків за рік збільшився на 20%

Next Article

Компанія Facebook змінила назву на Meta

Related Posts
Total
0
Share