Міністром внутрішніх справ призначений Денис Монастирський

271 народний депутат підтримав призначення Дениса Монастирського на посаду міністра внутрішніх справ.

Як вже повідомляло NotaВene, 13 липня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков подав заяву про відставку. Президент Володимир Зеленський висунув на посаду глави МВС кандидатуру голови парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності Дениса Монастирського.

“Відповідно до частини першої статті 18 закону України “Про Кабінет міністрів України” подав заяву про відставку з посади міністра внутрішніх справ”, — йдеться в заяві міністра, яку поширила пресслужба МВС. Причини свого рішення Аваков, який очолював МВС з 2014 р, не називає.

16 липня Верховна Рада голосами 271 депутата призначила Дениса Монастирського міністром внутрішніх справ.

Денис Монастирський народився в 1980 р, юрист, політик. У різні роки працював юристом у компаніях Hillmont Partners, Global Ties KC, ТОВ “Лігал Консалтинг”. Був помічником-консультантом на громадських засадах депутата Верховної Ради VIІІ скликання Антона Геращенка, який наразі є заступником міністра внурішніх справ.

На дострокових парламентських виборах 2019 р Монастирського було обрано народним депутатом від партії “Слуга народу” (№19 у списку). У Верховній Раді ІХ скликання очолював парламентський комітет з питань правоохоронної діяльності.

Нагадаємо, що 17 травня заяви про відставку написали міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко та міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Total
0
Shares
Previous Article

Китай б'ється за місце у трійці лідерів з виробництва мікросхем

Next Article

Європейський центробанк схвалив проєкт по запуску цифрового євро

Related Posts
Total
0
Share