Міністром охорони здоров’я став Віктор Ляшко

Верховна Рада підтримала кандидатуру Віктора Ляшка на посаду міністра охорони здоров’я. За відповідну постанову проголосували 262 народних депутати, повідомляє інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна“.

Не надали голосів на підтримку кандидатури Ляшка на посаду міністра охорони здоров’я чотири фракції: “Опозиційна платформа — За життя”, “Європейська солідарність”, “Батьківщина” та “Голос”.

Фракція “Слуга народу” підтримала кандидатуру Ляшка 224 голосами, група “За майбутнє” надала 15 голосів, група “Довіра” — 18, позафракційні депутати — 5.

Відповідаючи на запитання депутатів, Ляшко пообіцяв за літо провести 10 млн вакцинацій від COVID-19, вакцинувавши двома дозами 5 млн українців.

Нагадаємо, Віктор Ляшко з грудня 2019 р. обіймав посаду заступника міністра охорони здоров’я, з лютого 2020 р. — посаду головного державного санітарного лікаря. Раніше Ляшко був членом проєктного офісу реформ при Міністерстві охорони здоров’я.

Варто зазначити, що подання про призначення головного санітарного лікаря Ляшка міністром охорони здоров’я ініціював прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Як вже повідомляло NotaВene, 18 травня парламент у вівторок відправив у відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова, який обіймав цю посаду з 30 березня 2020 року.

Total
0
Shares
Previous Article

Продаж одягу в Україні скоротився за рік на 58%

Next Article

Міністерство інфраструктури очолив Олександр Кубраков

Related Posts
Total
0
Share