Мінфін США посилює контроль за операціями з криптовалютою

Міністерство фінансів США оголосило, що режим звітності по рахунках понад 10 тис. доларів буде зачіпати операції з використанням кріптовалютних активів. Це означає, що дані про всі транзакції з криптовалютою на суму 10 тис. дол. і більше повинні надаватися в Податкове управління США (IRS), повідомляє CNBC.

Мінфін вважає, що посилення контролю необхідно, оскільки використання криптовалюти дозволяє американцям ухилятися від сплати податків.

“Криптовалюта вже є серйозною проблемою, оскільки сприяє незаконній діяльності в цілому, в тому числі ухиленню від сплати податків. Ось чому пропозиція президента включає розширення повноважень IRS для вирішення проблеми зростання криптоактивів”, — каже представник мінфіну.

Розширення повноважень IRS є частиною більш масштабного плану адміністрації американського президента Джозева Байдена, в рамках якого ведеться боротьба з ухиленням від сплати податків. В даний час чиновники розглядають можливість введення інших заходів, в тому числі збільшення фінансування IRS і інтеграції нових технологій, а також більш суворі покарання для осіб, які ухиляються від сплати податків.

За оцінками мінфіну США, в 2019 р. американці не доплатили в бюджет податків на загальну суму близько 600 млрд дол. Джерело каже, що в подальшому комісія з цінних паперів і бірж (SEC) і казначейство США візьмуть на себе більше зобов’язань в плані регулювання криптовалютного ринку.

Як вже повідомляло NotaВene, Китай заборонив фінансовим установам і платіжним компаніям обслуговувати транзакції з криптовалютами та застеріг інвесторів від спекулятивних криптовалютних торгів. Відповідно до заборони, установи — включаючи банки та онлайн-сервіси — не повинні пропонувати клієнтам будь-які послуги, пов’язані з криптовалютою.

Нагадаємо, влада Індії планує ввести заборону на володіння, видобуток, торгівлю та інші види операцій з криптовалютою. Власникам криптовалюти буде дано шість місяців, щоб позбутися від профільних активів.

Total
0
Shares
Previous Article

Прибуток банківського сектору скоротився на 30%

Next Article

Роздрібний товарообіг в квітні збільшився на 34,3%

Related Posts
Total
0
Share