Милованов очолив наглядову раду Укроборонпрому

Президент Київської школи економіки, колишній міністр розвитку економіки, торгівлі та сільского господарства Тимофій Милованов був обраний головою наглядової ради Укроборонпрому, повідомляє пресслужба державного концерну.

“Вчора, 1 червня, відбулося засідання оновленого складу наглядової ради Укроборонпрому, на якому Тимофія Милованова одноголосно було обрано новим головою”, — йдеться в повідомленні.

До вищого керівного органу концерну входять перший заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Валерій Іващенко, ексдиректор Агентства дослідницьких проєктів з оборони (DARPA) Ентоні Дж. Тетер, а також — президент Київської школи економіки Тимофій Милованов і промисловці Олександр Носов та Ростислав Шурма.

“Серед питань, винесених на обговорення, йшлося, зокрема, про потребу у всебічному аналізі життєстійкості підприємств-учасників концерну, розробці корпоративної стратегії реформування Укроборонпрому та його підприємств-учасників, в тому числі стратегії розвитку галузевих об’єднань, які будуть утворені навколо основної номенклатури виробництва”, — зазначає пресслужба.

“Реформа Укроборонпрому дозволяє перетворити підприємства державного оборонно-промислового комплексу на господарські товариства в максимально короткі терміни. Це автоматично відкриє доступ до капіталу, інвестицій та міжнародного трансферу технологій.

Ми не маємо права не скористатися шансом на фінансово-економічне оздоровлення підприємств Укроборонпрому, якщо корпоратизація у перспективі дозволить оснастити нашу армію новітніми високотехнологічними та наукоємкими зразками озброєння та військової техніки”, — заявив про важливість ухвалення законопроєкту №3822 у другому читанні голова наглядової ради Укроборонпрому Тимофій Милованов.

За його словами, наглядова рада “затвердила аудитора на наступні роки, створила три комітети в раді: з питань компенсації (зарплат та КПІ), з регламенту, і з питань трансформації. Затвердила звіт по виконання КПІ та систему КПІ до кінця червня (цього місяця) і доручила комітету переглянути і за потреби доробити систему КПІ. Затвердила розклад зустріч ради — кожного останнього четверга місяця, за винятком грудня — в грудні раніше”.

Нагадаємо, 23 травня президент Володимир Зеленський припинив повноваження члена наглядової ради державного концерну “Укроборонпром” Володимира Горбуліна.

Як вже повідомляло NotaВene, державний концерн “Укроборонпром” завершив 2020 р з чистим прибутком 2,5 млрд гривень. За результатами 2019 р Укроборонпром відзвітував про 1,2 млрд грн прибутку.

 

 

Total
0
Shares
Previous Article

Обсяг грошових переказів у квітні зріс на 26,4%

Next Article

В Україні збільшилося виробництво сталі

Related Posts
Читать дальше

Поблизу угорсько-українського кордону будується найбільший в Європі залізничний термінал

У місті Фенешлитке (Угорщина), що розташовано поблизу угорсько-українського кордону, почалося будівництво найбільшого в Європі інтермодального залізничного комбінованого терміналу…
Total
0
Share