Microsoft змінив Apple у списку найдорожчих компаній світу

Ринкова вартість Microsoft на початку торгів 29 жовтня досягла 2,44 трлн доларів США, що дозволило компанії обігнати за цим показником Apple з липня минулого року, повідомляє Інтерфакс.

Котирування акцій Microsoft зростають на 1%, а папери Apple подешевшали з відкриття ринку на 3%, внаслідок чого капіталізація компанії знизилася приблизно до 2,41 трлн дол.

Однією з причин цього стала хороша звітність за минулий квартал Microsoft та слабкі результати Apple.

Виробник iPhone та Mac збільшив виручку на 29% у четвертому фінансовому кварталі, який завершився 25 вересня, до рекордного для цього періоду значення, проте показник уперше з 2018 р не виправдав очікувань ринку. Apple недоотримав виручку в розмірі 6 млрд дол. через проблеми у глобальних ланцюжках поставок і попередив, що в поточному фінкварталі наслідки цього фактора можуть виявитися ще серйознішими.

Microsoft збільшив чистий прибуток у першому фінансовому кварталі (липень-вересень) на 48% — до рекордних 20,5 млрд дол. Виручка зросла на 22% і досягла 45,3 млрд дол., тоді як консенсус-прогноз становив 44 млрд дол.

Нагадаємо, що Microsoft Corp. збільшив чистий прибуток у першому кварталі 2021 фінансового року (липень-вересень) на 48%, до рекордних 20,5 млрд доларів, порівняно з 13,89 млрд дол. за аналогічний період минулого фінроку.

Як вже повідомляло Nota Вene, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку допустила до обігу в Україні акції шести компаній, зокрема, Facebook Inc., Tesla Inc., Netflix Inc., Microsoft Corporation, Visa Inc і Advanced Micro Devices, Inc.

Варто зазначити, що Amazon провів переговори з Dropbox, Slack, Smartsheet і іншими компаніями про створення пакету бізнес-застосунків, який можна було б запропонувати корпоративним клієнтам за єдиною ціною. Пакет, як передбачається, повинен буде мати єдиний вхід і уніфікований білінг через хмарну платформу Amazon Web Services.

Реалізація задуму допоможе Amazon і іншим компаніям-розробникам програмного забезпечення конкурувати з великим набором продуктів Microsoft 365, який включає текстові редактори, електронні таблиці, командні мессенджери і багато іншого.

Total
0
Shares
Previous Article

Saudi Aramco збільшила чистий прибуток у 2,6 раза

Next Article

План по доходам держбюджету в жовтні перевиконано на 2,2%

Related Posts
Total
0
Share