Microsoft допоміг NBA встановити рекорд по залученню 1,46 млрд дол. від спонсорів

Дохід Національної баскетбольної асоціації (NBA) в сезоні 2020-2021 рр виріс на 6%, в порівнянні з 1,2 млрд доларів США, отриманими в сезоні 2018-2019 рр, повідомляє CNBC з посиланням на дані аналітичного агентства IEG, що відслідковує спонсорські витрати у всіх професійних спортивних лігах.

У цьому сезоні NBA уклала 13 нових спонсорських угод, в тому числі і з компанією Microsoft. За відомостями IEG, технологічний сектор, куди входять організатори лотерей, телекомунікаційні компанії та банки, щорічно приносить баскетбольній лізі більше 100 млн дол.

За оцінкою аналітиків, загальний дохід NBA від контрактів на розміщення спонсорської символіки на спортивній формі виріс на 70% з сезону 2016-2017 рр. Клуби, що входять в лігу, уклали за поточний сезон 27 таких угод. Особливу щедрість проявила Motorola — єдина компанія, яка вирішила розмістити свою символіку на формі трьох команд.

Керуючий директор IEG Пітер Лаатц зазначив, що деякі клуби отримують від брендів на майках більше 15 млн дол. щорічно. Спонсори найчастіше просувають алкоголь, роздрібну торгівлю та страхування. По кожній з трьох категорій укладено приблизно по 70 угод. State Farm і Verizon названі самими залученими брендами — кожна компанія має понад 20 контрактів з NBA і командами.

Як вже повідомляло NotaВene, американська транснаціональна компанія Nike, що спеціалізується на спортивному одязі та взутті, опублікувала один з кращих звітів за останні роки. Квартальна виручка вперше перевалила за 12 млрд дол., що стало сюрпризом для гравців ринку.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна збільшила експорт нафтопродуктів у 1,6 раза

Next Article

З початку року для українських аграріїв відкрито 11 експортних ринків

Related Posts
Читать дальше

Суд скасував вимогу податкової служби до компанії Ахметова і Новинського на 451 млн грн

Дніпропетровський окружний адмінсуд частково задовольнив позов ПрАТ “Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат” до Східного міжрегіонального управління Державної податкової служби по…
Total
0
Share