Meta згортає криптовалютний проєкт

Некомерційна організація Diem Association, (колишня назва — Libra Association), створена з ініціативи Meta (колишня назва — Facebook) для запуску та управління криптовалютними проєктами, згортає свою діяльність та продає технології каліфорнійської Silvergate Capital Corp приблизно за 200 млн доларів США, повідомляє Wall Street Journal.

Meta (на той час Facebook) оголосила про плани запуску криптовалюти Libra в червні 2019 р., маючи намір розширити свою діяльність у сфері електронної комерції, заснованої на блокчейні.

Проте проєкт одразу ж зіткнувся з протидією з боку політиків у всьому світі, які висловлюють побоювання з приводу того, що він може підірвати контроль держав над грошовою системою, сприяти злочинності та завдати шкоди конфіденційності користувачів.

У зв’язку з цим Facebook вирішила дистанціюватися від проєкту, перейменувавши цифрову монету в Diem, і зосередитися на її впровадженні насамперед у Сполучених Штатах, оголосивши про запуск стейблкоіну з прив’язкою до долара США.

Але це не врятувало проєкт від пресингу регулюючих органів, що триває, які почали чинити тиск і на партнерів Facebook, зокрема, на Silvergate. Ще один удар по планам компанії завдав відхід виконавчого директора Facebook з фінансових технологій Девіда Маркуса, який курирував хід програми із запуску Diem.

Як вже повідомляло NotaВene, 21 січня основні криптовалюти світу подешевшали за падінням фондового ринку США на очікуваннях швидкого підвищення ставок Федеральною резервною системою (ФРС).

Курс біткоіну втратив в ціні 5,3% на торгах і становив 39 118 доларів США, вартість ефіру (Ethereum) опустилася на 6,5% — до 2883,5 дол. З рекордного листопадового піку біткоін втратив понад 40% вартості.

За одну добу капіталізація світових криптовалютів впала приблизно на 147 млрд дол., за даними порталу Coinmarketcap.com.

Total
0
Shares
Previous Article

Укрзалізниця наростила обсяги вантажних перевезень на 3 %

Next Article

Цього року e-commerce займе 33% ринку роздрібних продажів

Related Posts
Total
0
Share