Meta вилетіла з топ-10 найбільших компаній світу

Meta вилетіла з топ-10 найбільших компаній світу за ринковою вартістю внаслідок найгіршого місячного падіння за всю історію, повідомляє Bloomberg.

За даними агентства, у четвер, 17 лютого, Meta закрилася з вартістю 565 млрд дол. і опинилася на 11-му місці. Порівняно з вересневим піком компанія втратила 513 млн дол.

Шосте місце, де раніше була материнська компанія Facebook, зайняла Tesla Ілона Маска. На десятому місці знаходиться китайська Tencent (589,8 млрд дол.). Перші три рядки у списку займають Apple (2,8 трлн дол.), Microsoft (2,2 трлн дол.) та Aramco (2 трлн дол.).

Нагадаємо, що Meta почала обрушуватись після публікації річного звіту на початку лютого, який показав стагнацію зростання користувачів. Капіталізація Meta, материнської компанії Facebook, після відкриття торгів на Nasdaq 3 лютого впала на 26% або на 240 млрд дол. Корпорація побила попередній рекорд Apple. Два роки тому у вересні Apple втратила 182 млрд дол. своєї вартості за один день

Як вже повідомляло NotaВene.news, в жовтні минулого року засновник компанії Марк Цукерберг оголосив про те, що Facebook буде перейменовано на Meta. Згідно з планами компанії, вона залишає соцмережі лише одним із продуктів і кидає всі сили на будівництво метавсесвіту.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна наростила експорт руди на 4,3%

Next Article

Експорт органічної продукції з України становить 178,6 млн євро

Related Posts
Total
0
Share