Мексика подовжує мито на імпорт гарячекатаного прокату з України на 5 років

Мексика продовжила чинні компенсаційні мита на імпорт гарячекатаного прокату з України і Росії на п’ять років. Про це йдеться в офіційному віснику країни, повідомляє Steel Orbis.

Зараз розмір компенсаційних митних тарифів на імпорт г/к прокату з України становить 25%, а з Росії — 21%.

Захисні заходи будуть продовжені на п’ять років заднім числом — від 29 березня 2020 р.

Ініціаторами компенсаційного розслідування виступили сталеливарна компанія Ternium Mexico і металургійний комбінат AHMSA. Предметом розслідування став імпорт г/к прокату в країну за період з 1 січня по 31 грудня 2019 р.

Тим часом США мають намір переглянути антидемпінгові мита на імпорт вуглецевого обрізного гарячекатаного прокату з України, Китаю і Росії. До кінця підійшов четвертий п’ятирічний період дії захисних заходів.

Нагадаємо, великий виробник гарячекатаного прокату — група Метінвест. На стані 3600 меткомбінату Азовсталь, стані 3000 ММК ім. Ілліча, на італійських та британському перекатних підприємствах виробляють товстий лист для будівництва, суднобудування та трубної промисловості. А на стані 1700 ММКІ, стані 1680 Запоріжсталі та стані Стеккеля італійського заводу Ferriera Valsider випускають сталеві рулони.

Як вже повідомляв NotaВene, Metinvest B.V., материнська компанія групи “Метінвест“, в 2020 р. скоротила продажі продукції в Європі на 21% в порівнянні з 2019 р. — до 2,851 млрд доларів. Реалізація продукції в СНД впала на 23%, в Україні — на 7%, а поставки в Південно-Східну Азію, навпаки, виросли на 56%.

Варто зазначити, після кількох років перерви підприємство “Запоріжтрансформатор” (ЗТР) повернулося на аргентинський ринок. Нещодавно було підписано контракт із провідною місцевою компанією Transener S.A., яка займається передачею електроенергії надвисокої напруги. Згідно з документом, українські виробники виготовлять і доставлять три однофазні шунтувальні реактори. 

Total
0
Shares
Previous Article

Держборг України збільшився в доларах і знизився в гривні

Next Article

Сім країн ЄС виступили на захист атомної енергетики

Related Posts
Total
0
Share