Maersk замовив контейнеровози, які працюють на вуглецево-нейтральному метанолі

Група компаній A. P. Moller-Maersk у I кварталі 2024 р отримає перше судно в серії з восьми великих контейнерних суден для обслуговування океанських ліній, які будуть використовувати в якості палива вуглецево-нейтральний метанол, повідомляє найбільший у світі морський перевізник.

Всі вісім інноваційних контейнеровозів місткістю по 16 тис. TEU будуть будуватися на верфях Hyundai Heavy Industries (HHI). Контракт з південнокорейською суднобудівної компанією включає опціон на будівництво додатково чотирьох судів у 2025 р.

Нові судна замінять застарілі і зможуть забезпечити скорочення викидів CO2 приблизно в 1 млн тонн на рік, обслуговуючи океанські контейнерні сервіси.

Плани Maersk з будівництва екологічних суден пояснюються прагненням клієнтів забезпечити перевезення своїх вантажів з нульовим рівнем викидів вуглецю. Більше половини з 200 найбільших замовників Maersk приймають амбітні вуглецево-нейтральні плани для своїх ланцюжків поставок. Зокрема, клієнтами Maersk, включаючи Amazon, Disney, H & M Group, HP Inc., Levi Strauss & Co., Microsoft, Novo Nordisk, Procter and Gamble Company, PUMA, Schneider Electric, Signify, Syngenta та Unilever були взяті зобов’язання активно використовувати і розширювати технології з нульовим рівнем викидів вуглецю при морському транспортуванні своїх вантажів.

Всі вісім контейнеровозів будуть обладнані двопаливними двигунами. Додаткові капітальні витрати на використання двох видів бункерного палива — метанолу або звичайного палива з низьким вмістом сірки — складуть 10-15% від загальної вартості проєкту.

Maersk планує використовувати для заправки цих суден синтетичний метанол або біометанол. Однак, як відзначає компанія, знайти необхідні обсяги метанолу з першого дня експлуатації суден буде непростим завданням, оскільки для цього потрібно значне нарощування виробництва належного вуглецево-нейтрального метанолу, для чого Maersk продовжує розвивати партнерські відносини і співробітництво з відповідними гравцями ринку.

Судна спроєктовані таким чином, щоб забезпечити гнучкість у їх експлуатації, дозволяючи їм ефективно працювати в декількох галузях і задовольняти потреби вантажовідправників. Судна будуть оснащені силовою установкою на метанолі, розробленою у співпраці з виробниками, включаючи MAN ES, Hyundai (Himsen) і Alfa Laval, що представляє собою значне розширення технології в порівнянні з попередньою межею місткості судна близько 2 тис. TEU.

Нові судна будуть поставлятися в рамках діючої програми оновлення флоту Maersk і замінять судна загальним тоннажем понад 150 тис. TEU, у яких завершується термін експлуатації. Вони будуть виведені зі складу флоту під управлінням Maersk в період з 2020 р по І квартал 2024 р.

Капітальні витрати на будівництво восьми суден включені в орієнтовні плани на 2021-2022 рр в розмірі 7 млрд доларів США. Maersk також підтверджує стратегію підтримки місткості свого флоту в межах від 4 млн до 4,3 млн TEU — як тих суден, що знаходяться в управлінні Maersk, так і отриманих за тайм-чартерним угодами.

A.P. Moller-Maersk є найбільшою міжнародною групою компаній, які працюють в більш ніж 130 країнах світу. Чисельність співробітників групи перевищує 88 тис. осіб. До групи входить найбільший лінійний контейнерний перевізник Maersk Line. Група здійснює свою діяльність в різних бізнес-сегментах: морських контейнерних перевезеннях, логістиці, а також в нафтогазовій галузі. A.P. Moller-Maersk має п’ять основних підрозділів: Maersk Line, APM Terminals, Maersk Oil, Maersk Drilling і APM Shipping Services (об’єднує чотири бізнес-підрозділи Maersk Supply Service, Svitzer, Maersk Tankers і Damco).

Maersk Line є найбільшою в світі лінійної судноплавною компанією. Компанія обслуговує своїх клієнтів через 374 представництва в 120 країнах. Штат Maersk Line налічує 7,1 тис. моряків і 25,5 тис. офісних співробітників і робочих. Флот лінійного оператора складається з 608 контейнерних суден. Maersk здійснює свої операції через бренди Maersk Line, Safmarine і SEALAND (Північна і Південна Америка). Maersk Line є холдинговою компанією для MCC Transport (Азія), Seago Line (Європа) і Mercosul (Бразилія). Maersk Line входить до групи Maersk Group (головний офіс в Копенгагені, Данія).

Варто зазначити, що індекс вартості фрахту Baltic Dry, що відслідковує ціни на морські перевезення насипних і навалочних вантажів по всьому світу, піднявся до максимальної позначки за 11 років.

Нагадаємо, 23 березня надвеликий контейнеровоз Ever Given сів на мілину в південній частині Суецького каналу в Єгипті і заблокував один з найжвавіших морських торговельних шляхів в світі. Через канал проходить близько 12% світової торгівлі.

Як вже повідомляло NotaВene, у 2020 р. морські торгові суда втратили більше трьох тисяч контейнерів, а з початку цього року за борт пішло понад тисячу контейнерів. Це рекордний показник за останні сім років.

Total
0
Shares
Previous Article

Євген Кузькін виграв конкурс на посаду глави Укравтодору

Next Article

Борг Пенсійного фонду збільшився до 71,53 млрд грн

Related Posts
Total
0
Share