Лос-Анджелес обійшов Гонконг в рейтингу найбільших контейнерних портів світу

Різке зростання обсягів контейнерної перевалки в першому півріччі 2021 р дозволило портовому комплексу Лос-Анджелес / Лонг-Біч обігнати Гонконг в рейтингу найбільших контейнерних портів світу, повідомляє The Loadstar.

Згідно Alphaliner, оборот портового комплексу за перше півріччя на 41% перевищив торішній рівень: 10,18 млн TEU проти 7,19 млн TEU за перші шість місяців 2020 р. Другий найбільший портовий комплекс США, Нью-Йорк / Нью-Джерсі показав майже настільки ж вражаючі темпи зростання — 31% рік до року, до 4,39 млн TEU. В результаті ЛА / ЛБ потіснив з дев’ятого місця рейтингу найбільших контейнерних портів Alphaliner Гонконг, а НЙ / НД обігнав Гамбург і тайський Гавкотом Чабанг і піднявся з 20-ї строчки на 18-у.

Контейнерообіг Гонконгу в першому півріччі зріс лише на 1,6%, до 8,77 млн ​​TEU, порт займає 10-е місце в порівнянні з п’ятим в 2017 р. Як і Гонконг, Дубай теж сильно залежить від транзитного вантажопотоку. І його оборот може різко знизитися в міру посилення конкуренції з боку сусіднього Абу-Дабі, який недавно підписав концесію з CMA CGM на будівництво нового контейнерного терміналу в порту.

Вантажообіг Дубая в першому півріччі зріс на 3,4%, до 6,9 млн TEU. Однак у порівнянні з допандемійним 2019 р відзначається зниження на 3,6%.

Гамбург за перше півріччя збільшив обсяги порівняно з 2020 р на 5,5%, але до рівня 2019 р оборот впав на 6,7%.

Серед найбільших портів Європи Антверпен продемонстрував найвищі показники зростання: за перше півріччя порт перевалив 6,17 млн ​​TEU, що на 5,1% більше, ніж у 2020 р і на 5,6% перевищує оборот 2019 р. Трафік через Роттердам склав 7,12 млн TEU, що на 8,1% більше, ніж у 2020 р, але до рівня 2019 р обсяги зросли лише на 1,1%.

В цілому 20 найбільших контейнерних портів світу перевалили за перше півріччя на 13% більше контейнерів, ніж в першій половині 2020 р, проте в порівнянні з другим півріччям 2020 р обсяги знизилися приблизно на 1%. Аналітик відзначив, що це ще одне підтвердження того, що поточна криза в індустрії контейнерних перевезень викликана не зростаючим попитом, а операційними проблемами самих операторів.

Нагадаємо, що морські порти України в січні-липні поточного року скоротили перевалку руди на 18,2% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року — до 21,7 млн т.

Варто зазначити, що індекс вартості фрахту Baltic Dry, що відслідковує ціни на морські перевезення насипних і навалочних вантажів по всьому світу, піднявся до максимальної позначки за 11 років.

Як вже повідомляло NotaВene, 23 березня надвеликий контейнеровоз Ever Given сів на мілину в південній частині Суецького каналу в Єгипті і заблокував один з найжвавіших морських торговельних шляхів в світі. Через канал проходить близько 12% світової торгівлі.

Total
0
Shares
Previous Article

Найбільш рентабельними в І півріччі були тимчасове розміщення і організація харчування

Next Article

Україна відправляє перший експортний поїзд до Китаю

Related Posts
Total
0
Share