Лондон названо найпривабливішим для бізнесу містом у світі

Найпривабливішим містом для інвесторів і бізнесменів є Лондон, повідомляє консалтингова компанія Henley & Partners (H & P). В цілому H & P порівняла 25 міст, в яких діють програми “Вид на проживання за інвестиції”, з точки зору безпеки, нерухомості, інфраструктури та інших параметрів.

Аналітики консалтингової компанії Henley & Partners (H & P) випустили “Індекс міст у світі”, де проаналізували з точки зору зручності ведення бізнесу і життя 25 міст, у яких є діючі програми надання посвідки на проживання за інвестиції.

У топ-10 найбільш привабливих міст увійшли:

  1. Лондон (705,7 бала)
  2. Нью-Йорк (666,6)
  3. Сідней (647,1)
  4. Сінгапур (644,7)
  5. Цюрих (619,3)
  6. Лос-Анджелес (614,7)
  7. Барселона (598,4)
  8. Гонконг (584,9)
  9. Вена (570,8)
  10. Торонто (568)

Найменш привабливими містами, в яких є програми “ВНП за інвестиції”, виявилися Куала-Лумпур (398,2), Порт-Луї (400,5) і Бангкок (402,6).

Аналізуючи тільки міста, в яких діють такі програми, H & P хотіла порівняти країни, які прагнуть таким чином залучати міжнародний капітал і таланти.

У рейтингу наводиться по одному місту від кожної країни, тільки США представляє два міста — Нью-Йорк і Лос-Анджелес. Результат кожного міста складається з балів за десятьма категоріями, зокрема враховується добробут, освіта і безпека.

З точки зору програм “ВНП за інвестиції” лідерами рейтингу стали Лісабон і Відень. Відразу за трьома параметрами — заходи безпеки від COVID-19, добробут і інфраструктура — лідирує Сінгапур. Цюріх посів перше місце за двома пунктами — з охорони здоров’я, а також з політичної та економічної стабільності. Лідером з точки зору оподаткування виявився Дубай, освіти — Нью-Йорк, нерухомості — Лондон, безпеки — Сідней.

Як вже повідомляло NotaВene, британський туристичний сайт Holidu вибрав критерії для оцінки того, наскільки підходить місто для віддаленої роботи і склав рейтинг. У топ-20 не потрапило жодне місто зі США, зате виявилися відразу три локації в Таїланді. Столиця України — Київ — на 29-у місці рейтингу.

Нагадаємо, що найдорожчим місцем для заможних людей виявився Азіатсько-Тихоокеанський регіон, дешевше всього багатим жити в Північній і Південній Америці. У дослідженні швейцарського банку Julius Baer порівнюються ціни на 20 товарів і послуг класу люкс: від житлової нерухомості і автомобілів до обідів в дорогих ресторанах і косметичних процедур у 25 містах світу. Найдорожчим містом в минулому році став Шанхай (роком раніше рейтинг очолював Гонконг), за ним ідуть Токіо і Гонконг.

Total
0
Shares
Previous Article

Імпорт свинини з початку року зріс на 20%

Next Article

Україна збільшила імпорт вугілля на 13,2%

Related Posts
Total
0
Share