Литовська BGS Rail отримала дозвіл на придбання лізингової компанії в Україні

Литовська компанія BGS Rail Holdings, що володіє парком з трьох тисяч вагонів, отримала дозвіл Антимонопольного комітету України на придбання лізингової компанії ТОВ “Авіаам фінансовий лізинг Україна” у AviaAM Financial Leasing Hong Kong Co., повідомляє Центр транспортних стратегій.

Власником BGS Rail виступає найбільша авіаційна компанія в Центральній і Східній Європі Avia Solutions Group — “сестринська” компанія AviaAM leasing, яка є співвласником працюючій в Китаї AviaAM Financial Leasing.

“Авіаам фінансовий лізинг Україна” була заснована в квітні 2019 р., її статутний капітал — 2,672 млн грн.

BGS Rail в Україні займається оперируванням і здачею в оренду рухомого складу. Компанія почала самостійно оперувати зерновозами в серпні 2020 р., за чотири місяці перевезла 200 тис. тонн і планувала до кінця маркетингового сезону 2021 р. довести перевезення до 800 тис. тонн. У січні BGS Rail також повідомила про виграний тендер “Астарта холдинг” на перевезення 100 тис. тонн зерна і наявності у неї 505 власних вагонів-зерновозів.

Варто зазначити, що у вересні 2020 р. незалежним членом ради директорів компанії BGS Rail став колишній спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер.

Нагадаємо, що вантажний перевізник найбільшої залізничної організації в країнах Балтії, Lietuvos Geležinkeliai (LTG), відкрив в Україні компанію LTG Cargo Ukraine. Нова компанія буде пропонувати оренду рухомого складу, експедиції та інші послуги в сфері вантажоперевезень.

Як вже повідомляв NotaВene, з літа 2020 р. Укрзалізниця стала повертати свої позиції на ринку оренди полувагонів і зерновозів завдяки зміні політики ціноутворення і більш вигідних умов для замовників. Посилення позицій державної монополії і послаблення приватного бізнесу в галузі вантажних залізничних перевезень стало однією з причин відсторонення з посади голови правління АТ “Укрзалізниця” Володимира Жмака.

Total
0
Shares
Previous Article

Зростання світового ринку комп'ютерів в І кварталі склало 55%

Next Article

Vodafone Україна скоротив чистий прибуток в 2,1 рази

Related Posts
Total
0
Share