Літій різко зростає в ціні на тлі збільшення продажів електромобілів

Попит на електромобілі швидко зростає, але його стримує брак літію — матеріалу, критично важливого для акумуляторних батарей для електромобілів. З січня по вересень поточного року ціна на карбонат літію зросла на 171%, на гідроксид літію — на 173%, на гексафторфосфат літію — на 273%, повідомляє DigiТimes.

За прогнозами аналітиків, цього року продажі електромобілів в усьому світі зростуть на 90% в порівнянні з 2020 р і перевищать 6 млн штук. Обсяг продажів на трьох найбільших ринках електромобілів — в США, ЄС та Китаї — зросте на 150-200%.

Хоча виробництво акумуляторів ще не вперлося в можливості потужностей, їх поставки відстають від потреб виробників електромобілів. Постачальникам акумуляторних матеріалів на розширення виробничої потужності зазвичай потрібно від одного до двох років і близько 110 млн доларів США капітальних витрат в розрахунку на кожну ГВт-год ємності вироблених батарей.

Великі витрати часу і капіталу мають на увазі завчасне планування, і постачальники матеріалів для акумуляторів не поспішають розширювати виробництво, пам’ятаючи ситуацію з перевиробництвом в 2018 р. Тим часом через вичерпання запасів в 2021 р році вартість матеріалів для акумуляторів зросла.

З січня по вересень цього року ціна на карбонат літію зросла на 171%, на гідроксид літію — на 173%, на гексафторфосфат літію — на 273%. Інші матеріали теж подорожчали, хоча і в меншій мірі: кобальт — на 34%, нікель — на 21%.

Нагадаємо, що виконавчий директор державного науково-виробничого підприємства “Геоінформ України” Павло Бовсунівський під час конференції щодо стратегічного партнерства України та ЄС з питань критичної сировини та акумуляторів заявив, що орієнтовний обсяг інвестицій, потрібних для розробки Полохівського родовища літію, становить 0,5 млрд доларів США.

Як вже повідомляло Nota Вene, Європейський Союз підготував план по створенню масштабної виробничої бази для випуску літієвих акумуляторів на території ЄС. Цього вимагає курс на озеленення економіки, транспорту і промисловості, а також спроба ліквідувати залежність від китайських виробників батарей.

Програма під назвою European Battery Innovation передбачає державну допомогу в розмірі 2,9 млрд євро для створення повного виробничого ланцюжка для акумуляторних технологій, від видобутку сировини до проєктування і виробництва акумуляторних елементів, а також їх переробки і утилізації.

Варто зазначити, що Туреччина в грудні 2020 р приступила до промислового виробництва карбонату літію, який може використовуватися в подальшому для створення електричних елементів живлення. Варто зазначити, що в турецькому електромобілі TOGG планується використовувати батареї вітчизняного виробництва.

Total
0
Shares
Previous Article

Витрати на виробництво аграрної продукції зросли на третину

Next Article

Приватні компанії за 8 років збільшили видобуток газу більш ніж вдвічі

Related Posts
Total
0
Share