LG планує розгорнути комерційну мережу 6G до 2030 р.

Компанія LG Electronics спільно з рядом партнерів веде активні дослідження в області мобільного зв’язку шостого покоління (6G), щоб вивести мережу на проектну потужність до кінця поточного десятиліття, повідомляє Gizchina.

Фахівці LG працюють над технологіями 6G спільно зі співробітниками Корейського інституту передових технологій (KAIST). Крім того, LG уклала договір з американською компанією Keysight, що виробляє спеціалізоване тестове обладнання.

За умовами угоди про співпрацю, сторони працюють над системами 6G, що використовують терагерцовий діапазон. Ключову стадію досліджень планується завершити до 2024 р.

Однак на фактичне розгортання комерційних мереж 6G буде потрібно додатковий час. Відзначається, що LG розраховує розгорнути перші такі сервіси до кінця поточного десятиліття — орієнтовно в 2029 р.

Передбачається, що стільникові мережі шостого покоління забезпечать швидкість передачі даних до 1 Тбіт / с. Для порівняння: для 5G-сервісів визначений максимальний показник на рівні 20 Гбіт / с.

Впровадження технологій 6G призведе до появи якісно нових інтернет-сервісів, інтерактивних платформ, систем управління підприємствами і розумним транспортом.

Нагадаємо, в грудні минулого року, за попередніми підсумками аукціонів на частоти 5G, що відбулися в США, загальний обсяг заявок склав 69,8 млрд дол., що стало абсолютним рекордом для аукціонів на частоти для мобільного зв’язку.

Як вже повідомляв NotaВene, міністерство промисловості та інформаційних технологій КНР оприлюднило “План дій з інновацій та розвитку промислового інтернету (2021-2023)”, в якому пропонується до 2023 р. побудувати в Китаї передову інфраструктуру промислового інтернету. Проєкт передбачає масштабну інтеграцію 5G-інтернету і бізнес-форматів, а також значне збільшення загальної виробничої потужності промислового інтернету.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна скоротила експорт зернових на 23%

Next Article

У всьому світі банки скоротили кредитування галузі викопного палива на 9%

Related Posts
Total
0
Share