LG ліквідує бізнес з виробництва смартфонів

Компанія LG протягом декількох місяців безуспішно намагалася знайти покупця на свій мобільний бізнес, але в підсумку вирішила просто ліквідувати збитковий підрозділ, повідомляє The Korea Times.

За даними видання, LG вела переговори про продаж свого мобільного підрозділу відразу з декількома потенційними покупцями. Одним з них The Korea Times називає в’єтнамську корпорацію Vingroup. У підсумку ані з нею, ані з іншими сторонами виробник електроніки не домовився. Компанія також намагалася продати мобільний бізнес по частинах, але цей план також не спрацював.

Доля мобільного підрозділу LG була невтішною, але цілком очікуваною. Протягом декількох років цей відділ приносив компанії одні лише збитки, в той час як інші підрозділи показували постійний і істотний ріст. Конкуренція на ринку мобільних пристроїв протягом цих років істотно зросла. З’явилися нові гравці, які швидко завоювали популярність серед споживачів за рахунок випуску більш доступних пристроїв.

У 2020 р. LG змістила акцент з флагманських апаратів в сторону випуску більш доступних смартфонів з преміальним зовнішнім виглядом, як та ж модель LG Velvet, а також зайнялася розробкою незвичайних моделей смартфонів. Одним з останніх таких прикладів є модель LG Wing з двома екранами і поворотним механізмом. Цього виявилося недостатньо і за підсумком минулого року компанія знову відзвітувала про великі збитки.

LG відмовляє у коментарях з приводу можливої ліквідації мобільного бізнесу. Компанія лише зазначає, що як і раніше розглядаються всі варіанти. Однак численні джерела в індустрії стверджують, що про закриття мобільного підрозділу LG буде оголошено 5 квітня, в ході чергових зборів правління компанії.

Як вже повідомляв NotaВene, компанія Huawei Technologies попередила своїх постачальників комплектуючих про зниження обсягу замовлень більш ніж на 60% в цьому році під тиском американських санкцій.

Компанія планує замовити комплектуючі для випуску 70-80 млн смартфонів, сказали кілька постачальників. Інші відзначили, що даний показник може виявитися ще нижче — близько 50 млн.

У 2020 р. Huawei випустила 189 млн телефонів, за даними International Data Corporation (IDC). Обсяг виробництва впав на 21,5% щодо попереднього року. За розрахунками IDC, китайська компанія в минулому році займала третє місце в світі за постачанням смартфонів після південнокорейської Samsung Electronics і американської Apple.

Нагадаємо, заступник генерального менеджера тайванської компанії MediaTek Сюй Цзінцюань вважає, що продажі смартфонів з підтримкою мобільного зв’язку п’ятого покоління (5G) в поточному році досягнуть позначки в 500 млн штук. 

Total
0
Shares
Previous Article

ОПЕК дійшов згоди про підвищення видобутку нафти

Next Article

Найбільші банки погодились знизити міжбанківську комісію

Related Posts
Total
0
Share