Латвійська компанія вийшла на український ринок ремонту локомотивів

ТОВ LDZ ritošā sastāva serviss, дочірнє підприємство національної державної залізничної компанії Латвії Latvijas dzelzceļš, отримало сертифікат на виконання ремонтних робіт українських локомотивів, повідомляє Ukrainian Rail Monitoring.

Виданий Сертифікаційним експертним центром АСУ сертифікат надає підрозділу LDZ право на виконання як поточного ремонту локомотивів з обслуговуванням різних вузлів і колісних пар локомотивів, так і капітального, або відновлювального ремонту з продовженням строку служби. У рамках останнього проводиться часткова заміна електропроводки, кузова, кожуха мотора, рами й несівних металоконструкцій локомотива. Для забезпечення такого ремонту локомотив повністю демонтують, а потім збирають заново.

Компанія відзначає, що зможе пропонувати свої послуги українським замовникам уже найближчим часом. Крім України, підприємство має сертифікати на надання послуг з ремонту локомотивів у Латвії, Литві, Естонії, Польщі та в Росії.

“Ми задоволені тим, що послуги, які надаються нами, відповідають найвищим вимогам і що ми можемо починати свою діяльність на ринку з широко розвиненою залізничною інфраструктурою та об’ємним рухомим складом”, — заявив голова правління LDZ ritošā sastāva serviss Гіртс Івановс.

Нагадаємо, що вантажний перевізник найбільшої залізничної організації в країнах Балтії, Lietuvos Geležinkeliai (LTG), відкрив в Україні компанію LTG Cargo Ukraine. Мета LTG Ukraine Cargo в довгостроковій перспективі — стати перевізником міжнародних вантажів в Україні, де щорічні обсяги вантажних залізничних перевезень досягають близько 300 млн тонн — в шість разів більше, ніж у Литві.

Як вже повідомляло Nota Вene, іноземні інвестори зацікавлені в українській залізниці. У вересні минулого року стало відомо, що колишній спецпредставник США по Україні Курт Волкер увійшов до складу наглядової ради компанії BGS Rail, яка вже працює в Україні. Вона пропонує в довгострокову оренду напіввагони, їх ремонт і диспетчерське управління в режимі реального часу.

Варто зазначити, що АТ “Укрзалізниця” і DHL Global Forwarding будуть спільно розвивати контейнерні залізничні перевезення у напрямку Китай—Європа.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна збільшила виручку від експорту металів на 67%

Next Article

Xiaomi вперше стала лідером європейського ринку смартфонів

Related Posts
Total
0
Share