Lacoste позивається до Marks & Spencer через крокодилів

Французький модний бренд Lacoste подав до суду позов на найбільшого британського виробника одягу та рітейлера Marks&Spencer Group за використання на товарах зображення крокодила, повідомляє Bloomberg.

У заяві виробник одягу зазначає, що минулого року надсилала листа рітейлеру з вимогою припинити рекламу та продаж товарів зі схожим на логотип Lacoste крокодилом, але той відмовився.

Тепер модний бренд звернувся до суду і вимагає, щоб Marks & Spencer перестав просувати та продавати всі предмети з намальованими водними хижаками, а вироблені знищив. У магазинах рітейлера можна знайти, наприклад, постільну білизну та дитячий одяг із такими принтами.

Бренд Lacoste був створений в 1933 р. тенісистом Рене Лакостом, якого прозвали “крокодилом” через суперечку на валізу з крокодилової шкіри. Як повідомили Bloomberg юристи французького модного дому, Marks & Spencer “не повинні були впроваджувати брендинг, який може викликати плутанину”, оскільки зображення крокодилів могли мати “неправильне маркетингове посилання”.

“Принти тварин неймовірно популярні у наших клієнтів, тому минулого сезону в асортименті були обрані декоративні візерунки у вигляді крокодилів”, — пояснює представник Marks & Spencer електронною поштою. За його словами, частина претензій Lacoste відноситься до товарів, представлених у колекції, присвяченій письменнику Роальду Далю.

Більшість продуктів була продана. Раніше Marks & Spencer виставляв на продаж інші товари зі зображеннями героїв оповідань Даля. “Всі ці продукти були створені незалежно від будь-якого іншого роздрібного продавця, вони є унікальними для M&S, і ми захищатимемо їх у суді”, — зазначає британська компанія.

Нагадаємо, що компанія Nike звинуватила Adidas у копіюванні запатентованих винаходів компанії в галузі створення особливої трикотажної тканини, що дозволяє скоротити кількість відходів без втрати продуктивності.

Як вже повідомляло NotaВene, британська роздрібна мережа Marks & Spencer (M & S) представила звітність за 2020/21 фінансовий рік, що завершився на початку квітня. Збиток за цей період склав 201,2 млн фунтів (285,1 млн доларів) проти прибутку 27,4 млн фунтів роком раніше.

Total
0
Shares
Previous Article

Глобальні продажі коньяку зросли на 30%

Next Article

Україна збільшила виробництво труб на 15%

Related Posts
Total
0
Share