Квітень показав збільшення продажів напівпровідників на 22%

У квітні 2021 р світові продажі напівпровідників збільшилися до березня на 1,9% — з 41,05 млрд доларів США до 41,85 млрд дол. У річному вимірі продажу злетіли на 21,7% (з 34,38 млрд дол.), повідомляє Асоціація напівпровідникової промисловості (Semiconductor Industry Association, SIA).

“Глобальний попит на напівпровідники в квітні залишався високим, про що свідчить зростання продажів в різних категоріях чіпів і на всіх основних регіональних ринках, — заявив президент і головний виконавчий директор SIA Джон Ньюфер. — Як очікується, світовий ринок мікропроцесорів істотно виросте в 2021-2022 рр, оскільки напівпровідники стають все більш невід’ємною частиною технологій, що змінюють правила гри зараз і в майбутньому”.

Продажі чіпів в квітні в Європі виросли на 20,1% в порівнянні з тим же місяцем роком раніше, в Японії — на 17,6%, в Північній і Південній Америці — на 14,3%, в Китаї — на 25,7% , в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (без урахування КНР і Японії) та інших — на 24,3%.

Реалізація чіпів відносно березня в Північній і Південній Америці збільшилася на 3,3%, в Європі — на 1,6%, в Японії — на 2,6%, в Китаї — на 2,3%, в АТР та інших регіонах — на 0,5%.

Нагадаємо, що Сенат США переважною кількістю голосів ухвалив пакет законів, спрямованих на зміцнення конкурентоспроможності країни. Сфера виробництва напівпровідникових компонентів додатково отримає 54 млрд дол., з них 2 млрд дол. дістануться компаніям, які візьмуться випускати на території країни компоненти для автомобільної галузі.

Варто зазначити, що Європейський Союз вирішив подвоїти частку на ринку чіпів і виділяє більше 150 млрд доларів на розробку наступного покоління цифрових індустрій в нинішньому десятилітті, прагнучи наздогнати конкурентів у США і Східній Азії в таких сферах, як виробництво мікросхем і штучний інтелект.

Як вже повідомляло NotaВene, уряд Південної Кореї разом зі 153 компаніями оприлюднив амбітний план, яким передбачено інвестиції в виробництво напівпровідникової продукції в розмірі 450 млрд дол.

Total
0
Shares
Previous Article

Тарифи на теплопостачання визначатиме місцева влада

Next Article

Неповноцінна реформа надрокористування

Related Posts
Total
0
Share