Квартальна виручка топ-10 розробників мікросхем досягла 29,8 млрд дол.

Через тривалу нестачу виробничих потужностей в напівпровідниковій промисловості і пов’язаного з цим зростання цін на продукцію, виручка десяти провідних розробників мікросхем в другому кварталі 2021 р сягнула 29,8 млрд доларів США, повідомляє TrendForce.

Цей показник виріс в річному вираженні на 60,8%. Зокрема, вражаюче зростання — більш ніж на 95% — продемонстрували тайванські компанії MediaTek і Novatek. А найбільший результат в першій десятці показала компанія AMD. Її виручка за рік збільшилася майже на 100%.

Щодо розподілу виручки, найбільшим учасником ринку є компанія Qualcomm, що поставляє однокристальні системи для мобільних пристроїв. Вона за рік змогла наростити виручку на 70%. На другому місці знаходиться компанія Nvidia, зобов’язана своїм показником зростання 68,8% затребуваності графічних процесорів. Замикає першу трійку компанія Broadcom.

Нагадаємо, що найбільший у світі виробник мікросхем тайванська компанія TSMC, продукти якої використовують Apple, AMD, Qualcomm і Nvidia, заявила, що повністю проблеми з чіпами не зникнуть як мінімум до 2022 р.

Як вже повідомляло NotaВene, згідно з прогнозами аналітичної компанії IC Insights, обсяги продажів інтегральних мікросхем пам’яті в 2022 р можуть вирости до 180 млрд дол., тим самим побивши рекорд, встановлений в 2018 р.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна в серпні збільшила експорт феросплавів у 2,4 раза

Next Article

Виробництво яєць в Україні зменшилося на 14,5%

Related Posts
Читать дальше

Уряд затвердив список підприємств Укроборонпрому для приватизації

Кабінет міністрів затвердив перелік з 18 підприємств державного концерну Укроборонпром, які будуть виставлені на приватизацію. Відповідний урядовий документ…
Total
0
Share