Квартальна виручка Levi’s злетіла на 41%

Американський виробник джинсового одягу Levi Strauss & Co. в третьому кварталі 2021 фінансового року (завершився 29 серпня) збільшив виручку на 41%, вище прогнозу аналітиків. Виручка в звітний період склала 1,5 млрд доларів США порівняно з 1,06 млрд дол. роком раніше, повідомляє Інтерфакс.

Чисту квартальний прибуток Levi’s збільшив до 193,3 млн дол. з 27 млн ​​дол. за порівнянний період минулого року. У розрахунку на акцію компанія зафіксувала чистий прибуток на рівні 47 центів в порівнянні з 7 центами роком раніше.

Скоригований прибуток склав 48 центів на акцію. Аналітики, опитані FactSet, в середньому очікували скоригований прибуток на рівні 38 центів при виручці в 1,48 млрд дол.

Компанія повідомила, що виручка від продажів через цифрові платформи в третьому кварталі підвищилася на 10% в порівнянні з минулим роком, і тепер її частка у всій виручці становить 20%.

Загальні витрати і адміністративні витрати за рік зросли на 34% головним чином через збільшення фінансування рекламних кампаній Levi’s, відзначається в звітності. Вартість товарів, що продаються, також піднялася більш ніж на 30% в річному вираженні.

Станом на кінець третього кварталу через коронавірусну пандемію було закрито близько 10% магазинів компанії по всьому світу, велика частина яких знаходиться в Азії.

У четвертому фінкварталі Levi’s очікує зростання виручки на 20-21%, до 1,66-1,68 млрд дол. Скоригований прибуток прогнозується на рівні 38-40 центів на акцію. Річний прогноз скоригованого прибутку тепер становить 1,43-1,45 дол. на акцію в порівнянні з названими раніше 1,29-1,33 дол. на акцію.

Levi’s також оголосив про запуск програми зворотного викупу акцій на суму 200 млн дол. і повідомив про завершення операції з придбання бренду спортивного одягу і товарів Beyond Yoga. За оцінками компанії, Beyond Yoga збільшить загальну виручку на 100 млн дол.

Акції Levi’s за підсумками додаткових торгів в Нью-Йорку в середу подорожчали на 3,7%. Всього з початку поточного року їх вартість збільшилася на 56,5%.

Нагадаємо, що американський виробник одягу Levi Strauss & Co. (Levi’s), відомий у всьому світі своєю маркою джинсів Levi’s, має намір знизити залежність від продажів цього предмета одягу в найближчі десять років.

Як вже повідомляло NotaВene, американська компанія Gap, один з найбільших виробників і рітейлерів модного повсякденного одягу, вдруге підвищила прогнози з виручки на 2021 р через великий попит на продукцію під брендами Old Navy і Athleta. Чисті продажі компанії збільшилися до 4,2 млрд доларів США, додавши 29% — це найкращий показник для Gap більш ніж за десять останніх років.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна збільшила імпорт уживаних автомобілів на 47%

Next Article

Україна за три місяці збільшила експорт жита в 24 рази

Related Posts
Total
0
Share