Країни G7 узгодили спільну позицію по цифровій торгівлі

Країни-учасниці Великої сімки (G7) погодили спільну позицію по цифровій торгівлі. Про це йдеться в спільному комюніке, опублікованому на сайті уряду Великої Британії.

“Ми виступаємо проти цифрового протекціонізму і авторитаризму, і сьогодні ми прийняли принципи цифрової торгівлі G7, які будуть визначати підхід G7 до цифрової торгівлі”, — йдеться в документі.

За підсумками триденного саміту лідерів країн G7, що пройшов в червні нинішнього року в британському графстві Корнуолл, сторони домовилися збільшити свої внески до 100 млрд доларів для допомоги біднішим країнам в скороченні вуглецевих викидів та боротьбі з глобальним потеплінням. Країни G7 також зобов’язалися досягти нульових вуглецевих викидів до 2050 р. Ключовим питанням першої робочої сесії стала пандемія COVID-19, на глобальну боротьбу з якою найбагатші економіки світу мають намір пожертвувати частину своїх запасів вакцин.

Нагадаємо, що 8 жовтня 136 країн світу погодилися на масштабний перегляд глобальних податкових правил, який спрямований на припинення практики ухилення від сплати податків міжнародних корпорацій. Згідно з реформою світового оподаткування, ставка податку з міжнародних корпорацій з 2023 р становитиме як мінімум 15%.

Як вже повідомляло NotaВene, юридичний комітет палати представників конгресу США схвалив звіт підкомітету з антимонопольної політики, в якому Amazon, Apple, Google і Facebook звинувачуються в монополізмі. Цей документ стає підставою для розробки законопроєктів, що обмежують діяльність найбільших технологічних компаній світу.

Total
0
Shares
Previous Article

Cудді розблокували судову реформу

Next Article

НБУ за тиждень купив на міжбанку 350 млн дол.

Related Posts
Total
0
Share