Країни G20 виділять 246 млрд євро на відновлювану енергетику

Країни G20 домовились виділити 246,06 млрд доларів США на підтримку відновлюваної електроенергетики з початку пандемії COVID-19. Про це йдеться у дослідженні Energy Policy Tracker, яке було підготовлено на основі нових і переглянутих стратегій розвитку, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

Ці кошти повинні бути вкладені у реалізацію 341 комплексу заходів з розвитку відновлюваних джерел енергії (ВДЕ).

Загалом на підтримку енергетики країни Великої двадцятки пообіцяли виділити 648,60 млрд дол. Крім ВДЕ, понад 293 млрд дол. буде направлено країнами G20 на підтримку викопних джерел енергії. У тому числі: 213 млрд дол. передбачено для нафтової і газової промисловостей, 43,70 млрд дол. — для вуглевидобутку і генерації.

Крім того, на інші джерела енергії G20 зобов’язалася виділити майже 110 млрд дол., з яких Індія пообіцяла виділити 68,7 млрд дол.

Згідно з дослідженням, Індія зобов’язалася залучити найбільше коштів у сферу енергетики — понад 133 млрд дол. Другими йдуть США, де на підтримку енергетики з початку 2020 р. заплановано виділити майже 100 млрд дол. При цьому понад 72 млрд дол. — на підтримку викопних джерел енергії.

G20 також зобов’язалася виділити не менше 1,27 млрд дол. на підтримку водневої енергетики на основі викопного палива.

Зазначається, що ці заходи державної підтримки у сфері енергетики доповнюють ті, які були запропоновані до пандемії коронавірусу, тобто до 2020 р.

Нагадаємо, Європейська комісія представила п’ятирічний план залучення 800 млрд євро на відновлення економіки після коронавірусної кризи за рахунок розміщення облігацій. Майже третина цієї суми припаде на “зелені” папери.

Як вже повідомляло NotaВene, країни–учасники Європейського Союзу планують протягом найближчого десятиліття спрямувати понад 790 млрд євро на декарбонізацію сталеливарної індустрії та інших галузей економіки.

Total
0
Shares
Previous Article

Укрзалізниця сплатила 18 млн грн штрафу у справі про малодіяльні станції

Next Article

Світова економіка увійшла в період повального дефіциту

Related Posts
Total
0
Share