Корпоративним конфліктом в МАУ займається комітет по комплаєнсу

Компанія “Міжнародні авіалінії України” (МАУ) наприкінці минулого року розірвала договір з Олегом Бондарем і юридичним бюро “ECOVIS Бондар та Бондар”. Про це повідомив президент МАУ в інтерв’ю агентству УНІАН.

У 2021 р. МАУ створила комітет з комплаєнсу, який займається приведенням діяльності авіакомпанії у відповідність до законодавства, а також корпоративними та етичними нормами.

“Я цим дуже пишаюся. Комплаєнс, управління ризиками конфліктів інтересів – це найкращі корпоративні практики, які раніше у МАУ не використовувалися”, — заявив президент авіакомпанії Євгеній Дихне. За його словами, він першим подав заяву на розгляд до цього комітету корпоративним конфліктом, що розгорівся в МАУ.

Корпоративний конфлікт в МАУ почався у листопаді 2021 р, коли голова наглядової ради Арон Майберг спробував таємно звільнити Дихне з посади президента. Той не погодився з таким рішенням і подав позов до суду.

Юридично саме МАУ — мій роботодавець, хоча мої права порушені, звичайно, не компанією, а конкретними людьми. У зв’язку з цим я самоусунувся від будь-яких питань, пов’язаних із цим юридичним процесом, як CEO МАУ“, — пояснює Дихне.

Крім того, у заяві до комплаєнс-комітету йдеться про юриста Олега Бондаря, який всупереч обов’язків його юридичної компанії згідно з контрактом на обслушовування МАУ, підписаний президентом Дихне, брав участь у спробі його таємного звільнення і навіть претендував самому очолитим авіакомпанію. “Він прийшов мене звільняти за довіреністю, виданою йому мною, і призначати себе президентом МАУ”, — розповідає Дихне.

Він повідомив, що МАУ наприкінці 2021 р. розірвала договір з Олегом Бондарем та юридичним бюро “ECOVIS Бондар та Бондар”.

Варто зазначити, що пропозицію очолити МАУ Євгеній Дихне отримав саме від Арона Майберга, який погоджувався на необхідність змін у корпоративному управлінні авіакомпанії заради поліпшення фінансових показників роботи. Дихне відомий своїми досягненнями як антикризовий менеджер. Зокрема за його керівництва міжнародний аеропорт “Борспіль” після 3 років поспіль збиткової роботи менш ніж за рік отримав 750 млн грн., що було внесено до урядового звіту за підсумками 20215 р.

Євген Дихне очолив МАУ у вересні 2019 р., саме напередодні початку пандемії Covid-19, що призвела до заморожування міжнародних авіаперевозок. Про те, як українські авіаперевізники проходят скрізь коронакризу, та як змінює авіаперевізки пандемія, і чого очікувати пасажарим – в окремому спецпроекті NotaBene.news

Total
0
Shares
Previous Article

Квартальний виторг Alphabet зріс на третину

Next Article

Стартова ціна сільгоспземель зросла на 430%

Related Posts
Total
0
Share