Корпорація Toshiba розділиться на дві частини

Корпорація Toshiba переглянула свої плани щодо поділу бізнесу на три частини, про які було оголошено наприкінці минулого року. У новій заяві йдеться, що корпорація розділиться на дві компанії та продасть непрофільні активи, відмовившись від первісного плану через критику з боку акціонерів, повідомляє Bloomberg.

Згідно з наявними даними, японський технологічний гігант планує виділити в окрему компанію бізнес з виробництва пристроїв та компонентів, у тому числі напівпровідникової продукції, та вивести його на біржу. Було також оголошено про відмову від створення окремої компанії для реалізації своїх інфраструктурних проєктів. Toshiba зазначає, що поділ на дві компанії здійснити простіше, зокрема, з фінансової точки зору.

Toshiba також позначила Toshiba Tec Corp., компанію з виробництва електронного обладнання, як непрофільний бізнес. Проте не було сказано, чи планує Toshiba продати цей бізнес. При цьому близько 2,6 млрд дол. надлишкового капіталу буде використано для повернення коштів акціонерам протягом двох років. Деяка частка акцій Kioxia Holdings Corp., що займається виробництвом флеш-пам’яті, залишиться під контролем Toshiba, але корпорація прагнутиме продати їх, щоб повернути кошти акціонерам. Kioxia прагне проведення первинного розміщення акцій (IPO), але також раніше повідомлялося, що ведуться переговори про злиття компанії з Western Digital Corp.

Ще Toshiba оголосила про намір продати 55% акцій компанії з виробництва кондиціонерів Toshiba Carrier Corp. свого американського партнера по спільному підприємству Carrier Global Corp. Після оголошення нового плану акції Toshiba додали у ціні 4,5%, а вартість цінних паперів Toshiba Tec зросла на 1,5%, що стало максимальним показником з 2016 р.

Нагадаємо, що японська компанія Kioxia (колишня Toshiba Memory) разом з компанією Western Digital приступили до будівництва свого найбільшого заводу з випуску флеш-пам’яті.

Total
0
Shares
Previous Article

Продаж автомобілів у Великій Британії зріс на 27,5%

Next Article

Витрати на виробництво агропродукції в Україні зросли на 41%

Related Posts

Хмельницька область оголосила надзвичайну ситуацію через ціни на газ

Хмельницька обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій оголосила на території області надзвичайну ситуацію техногенного характеру…
Total
0
Share