Користувачі витратили 34 млрд дол. на мобільні застосунки в ІІІ кварталі

У третьому кварталі поточного року споживчі витрати на мобільні застосунки склали 33,6 млрд доларів США, що на 15,1% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Ринок мобільних застосунків продовжує зростати під час пандемії коронавірусу, завдяки чому кількість завантажених за звітний період додатків склала 35,7 млрд одиниць. повідомляє Sensor Tower.

Зростання споживчих витрат багато в чому обумовлено збільшенням витрат користувачів платформи Google Play. За останні три місяці власники Android-пристроїв принесли офіційному магазину Google 12,1 млрд дол., що на 18,6% більше, ніж зафіксовані в третьому кварталі минулого року 10,2 млрд дол. Хоча збільшення витрат користувачів App Store не таке велике, відзначається зростання на рівні 13,2%.

Таким чином, користувачі App Store витратили в третьому кварталі 21,5 млрд дол., тоді як роком раніше цей показник становив лише 19 млрд дол. Як і в попередні періоди спостереження, користувачі платформи Apple витрачали приблизно в 1,8 рази більше, ніж користувачі магазину цифрового контенту Google.

У звітному періоді TikTok продовжив залишатися найприбутковішим застосунком у App Store і Google Play. Споживчі витрати в TikTok і версії сервісу для китайського ринку Douyin для платформи iOS виросли на 41% рік до року. В обох магазинах кількість завантажень за тримісячний відрізок знизилося на 1,9% — до 35,7 млрд завантажень.

За даними платформи Sensor Tower, кількість перших завантажень застосунків із App Store зменшилася на 1,2% до 8,1 млрд завантажень, з Google Play  — до 27,6 млрд завантажень. PUBG Mobile китайської компанії Tencent в третьому кварталі стала найприбутковішою грою. Крім того, з моменту запуску PUBG користувачі витратили в застосунку більше 5 млрд дол. Гра також стала лідером серед завантажених застосунків у третьому кварталі.

Нагадаємо, що глобальні споживчі витрати на мобільні застосунки досягли 64,9 млрд дол. за перші шість місяців 2021 р. Це на 24,8% більше, ніж за той же період минулого року.

Як вже повідомляло NotaВene, відеосервіс TikTok подолав важливу віху. Компанія заявила, що її платформу щомісяця відвідує понад один мільярд активних користувачів. Величезна популярність TikTok вже надихнула YouTube і Facebook запустити аналогічні сервіси, які, тим не менш, не знайшли такої широкої популярності.

Total
0
Shares
Previous Article

Дефіцит бюджету складає 37,4 млрд грн

Next Article

Виручка від експорту металобрухту зросла в 27 разів

Related Posts
Total
0
Share