Компанія Facebook змінила назву на Meta

Компанія Facebook змінює назву на Meta, заявив її фундатор Марк Цукерберг на презентації Facebook Connect.

Під час заходу Цукерберг розповів, що компанія розвиватиме метавсесвіт — віртуальний світ, у якому поєднаються всі існуючі технології та пристрої.

Головна мета метавсесвіту — поєднувати людей та допомагати їм спілкуватися, вважає Цукерберг. У такому віртуальному світі можна буде зустрічатися один з одним у вигляді аватарів, а весь контент із реального світу дивитися у вигляді голограм.

Meta продовжить працювати над Facebook, Instagram і WhatsApp, паралельно з цим розробляючи метасвіт.

Соціальну мережу Facebook ребрендинг материнської компанії не торкнеться. Вона збереже свою нинішню назву та логотип.

Нагадаємо, що Марк Цукерберг заявив про плани створення “метавсесвіту” з продуктів Facebook у червні 2021 р. Тоді він описав “метавсесвіт” як тривимірну віртуальну реальність, доступну з різних пристроїв, в якій користувачі з усього світу можуть спілкуватися, працювати і розважатися.

Як вже повідомляло NotaВene, компанія Facebook Inc., якій належить найбільша у світі соціальна мережа, збільшила чистий прибуток у третьому кварталі 2021 р на 17%, до 9,19 млрд дол. із 7,85 млрд дол. роком раніше.

Варто зазначити, що наприкінці червня ринкова капіталізація корпорації вперше перевищила 1 трлн доларів США.

Акції компанії виросли на тлі рішення федерального суду округу Колумбія з антимонопольних справ. Він задовольнив клопотання Facebook про припинення розгляду. Суд порахував, що позивачам не вдалося довести порушення закону.

Позов подавала Федеральна торгова комісія США і прокурори 48 штатів і округів в грудні 2020 р. Позивачі в якості прикладу монопольного становища корпорації приводили покупку Instagram і WhatsApp. На їхню думку, Facebook “використовувала монопольну владу, щоб знищити більш дрібних конкурентів”.

Total
0
Shares
Previous Article

Минулий квартал став для Logitech рекордним

Next Article

Середня зарплата в Україні за рік зросла на 19%

Related Posts
Total
0
Share