Компанія Бориса Колеснікова “Конті” купує фабрику в Росії

Російська юрфірма “Юнайтед партнерс”, що діє в інтересах українського виробника кондитерських виробів ПАТ “Виробниче об’єднання” Конті”, виграла торги з продажу майна збанкрутілої фабрики “Красная заря” (Іваново, Російська Федерація), повідомляє видання “Ведомости“.

Зв’язок між “Юнайтед партнерс” і “Конті” підтвердили джерела, близькі до організаторів торгів. Зазначені компанії і представник банку непрофільних активів “Траст”, в якому закладено майно фабрики, від коментарів відмовилися.

“Ведомости” повідомляють, що ПрАТ “Виробниче об’єднання” Конті” з 2018 р володіє 19,9% ліпецького виробника цукерок “Мерлетт” і двома фабриками в Курській області, з загальною потужністю 136 тис. тонн продукції на рік. За даними компанії Euromonitor International, у 2020 р “Конті” зайняла 10 місце з продажу кондитерських виробів в Росії.

Нагадаємо, кінцевими бенефіціарами “Конті” є колишній народний депутат від Партії регіонів Борис Колесніков та його дружина Світлана Колеснікова, вони володіють рівними частками по 24,99% акцій компанії.

ПрАТ “Виробниче об’єднання” Конті” входить до складу групи “Конті”, заснованої в 1997 р. Потужності фабрики групи в Костянтинівці розраховані на виробництво до 2 тис. тонн продукції на місяць.

Портфель компанії налічує близько 200 товарних найменувань, серед яких печиво-сендвіч, складні десерти, цукерки в коробках і вагові, тістечко бісквітне, рулети, батончики, карамельні цукерки, крекери і печиво.

Як вже повідомляло NotaВene, імпорт шоколаду в Україну в 2020 р. зріс у натуральному виразі на 28% порівняно з попереднім роком — із 33,6 тис. тонн до 43 тис. тонн, у грошовому еквіваленті — на 25,7%, зі 150,5 млн дол. до 189,1 млн дол.

Найбільшими країнами, з яких Україна імпортувала каву, стали Польща (22,7%), Італія (15,3%) і Німеччина (8,1%).

Total
0
Shares
Previous Article

Капітальні інвестиції в агропром зросли на 8%

Next Article

ПриватБанк отримав нового голову правління

Related Posts
Total
0
Share