Китайський сервіс таксі Didi подав заявку на IPO з оцінкою до 100 млрд дол.

Компанія подала заявку в комісію з цінних паперів і бірж США конфіденційно, повідомляє агентство Bloomberg.

Didi планувала провести IPO в кінці року, але поміняла плани.

За словами джерел, організаторами розміщення стануть інвестбанки Goldman Sachs і Morgan Stanley. Компанія планує залучити кілька мільярдів доларів в результаті IPO — скільки саме і коли, поки невідомо.

Одне з джерел додає, що Didi також вивчає можливість подвійного лістингу в Гонконзі в більш пізній час. Представник Didi від коментарів відмовився. Goldman Sachs і Morgan Stanley від коментарів відмовилися.

У березні співрозмовники Reuters говорили, що компанія вибрала Нью-йоркську біржу для первинного розміщення — при нагоді IPO в Гонконзі вона може зіткнутися з більш жорсткою перевіркою. Didi вже штрафували за використання неліцензійних транспортних засобів.

Спочатку сервіс Didi планував IPO на кінець 2021 р., але з урахуванням хороших результатів на внутрішньому ринку і активного росту в світі прискорив підготовку до IPO.

Didi розвиває сервіс таксі, каршерінга, сервіс оренди велосипедів та інші. Компанію підтримують SoftBank, Alibaba і Tencent.

Нагадаємо, китайський агрегатор таксі DiDi готується до запуску в Україні. Сервіс почне працювати в поточному році.

Як вже повідомляв NotaВene, Uber Technologies, сервіс по таксі на замовлення та доставки їжі, знову зафіксував квартальний збиток на тлі більш слабкої, ніж очікувалося, виручки, незважаючи на зростання популярності таких видів бізнесу під час пандемії. 

Варто зазначити, що 70 тис. британських водіїв Uber отримуватимуть мінімальну заробітну плату і оплачувану відпустку.

Total
0
Shares
Previous Article

Укренерго отримало 27,5 млрд збитків за 2020 р.

Next Article

90% власників земельних паїв не продаватимуть свої ділянки

Related Posts
Total
0
Share