Китайські виробники голок і шприців піднімають ціни на тлі зростання попиту

У зв’язку з тим, що зараз у багатьох країнах світу почалася вакцинація населення від коронавірусу, потреба в одноразових шприцах і голках різко зросла. І це відбилося на ринку з продажу шприців і голок – близько 80% медичних шприців і голок випускаються в Китаї. На тлі зростаючого попиту китайські виробники в чотири рази збільшили ціни на свою продукцію, повідомляє ChinaLogist.

При цьому попит на шпріци і голки дійсно шквальний: на деяких виробництвах замовлення розписані вже на серпень 2021 р.

Хоча Китай вже готується “закритися” на святкування Нового року, замовлення продовжують надходити. А це сотні мільйонів нових шприців. Основним замовником виступають США.

Одна тільки компанія Shanghai Kindly Enterprise Development Group (KDL), великий постачальник шприців і голок, очікує, що замовлення з США і Великобританії складуть 80% від усього експорту. Саме у цього виробника замовлення вже розписані до серпня. І зараз KDL виконує замовлення, що надійшли півроку тому.

Зростання попиту привело до того, що ринкова ціна на шприци виросла в чотири рази з 0,1 юаня на початку 2020 р. до 0,4 юаня зараз. Відповідно, зростає і прибуток великих виробників шприців і голок. Заводи працюють на повну потужність, але не наважуються інвестувати в розширення виробництва, так як резонно припускають, що неймовірний попит носить тимчасовий характер.

Деякі компанії будуть працювати і під час свят, хоча більшість виробників намагається організувати відправку продукції і розпланувати графік виробництва нових замовлень до 12 лютого.

Як вже повідомляв Nota Вene, в листопаді минулого року Китай оголосив про рекордну суму позитивного торгового балансу — 75, 43 млрд дол. США. Найшвидше зростання спостерігалося в експорті в США, який збільшився на 46,1%, досягнувши рекордних показників в 51,98 млрд дол.

До кінця року імпорт з Китаю в США зростав, причиною тому — бажання споживачів зробити святкові подарунки. Вони скуповували меблі, побутову техніку, ляльки та велосипеди — все китайського виробництва.

Total
0
Shares
Previous Article

Падіння в базових галузях економіки зафіксоване вперше за п'ять років

Next Article

ЗАЗ починає складання автомобілів Kia Rio і Kia Rio Sedan X

Related Posts
Total
0
Share