Китайські інвестори Мотор Січ звернулись в міжнародний арбітраж, – що далі?

Китайські інвестори Мотор Січ сповістили український уряд про звернення в міжнародний арбітраж проти держави України. Про це повідомила прес-служба групи DCH Олександра Ярославського.

“5 грудня 2020 р. китайські інвестори ПАТ “Мотор Січ” направили українському уряду звернення в міжнародний арбітраж проти держави Україна, згідно з Угодою між Урядом України і Урядом КНР про заохочення і взаємний захист інвестицій”, – йдеться в повідомленні.

Згідно ст. 10 цієї міжурядової угоди, будь-який спір сторін може бути переданий в міжнародний арбітражний суд, який створюється для кожного конкретного випадку наступним чином: кожна зі сторін призначає по одному арбітру, а ці два арбітри оберуть громадянина третьої держави як арбітра-голову.

Перші два арбітри призначаються протягом двох місяців, а арбітр-голова – чотирьох місяців від дня письмового повідомлення про передачу спору на розгляд арбітражу.

Якщо в зазначений термін суд не буде створений, кожна із сторін може звернутися до голови Арбітражного інституту Стокгольмської торговельної палати зробити необхідні призначення.

Арбітражний суд самостійно встановлює процедури, але може вибрати процедури, встановлені Стокгольмським арбітражем, зазначено у тексті угоди.

Total
0
Shares
Previous Article

Норвежці зі словаками допоможуть Львову переробляти стічні води в електрику

Next Article

В аеропорту Бориспіль затримали найбільшу в історії партію бурштину - новини України,

Related Posts
Читать дальше

Укроборонпром перетворюється в акціонерне товариство

Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроєкт “Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності”, яким визначаються…
Total
0
Share