Китай за рік утричі збільшив випуск літієвих акумуляторів

Південнокорейські виробники літієвих акумуляторів пішли із п’ятірки світових лідерів. Китайські компанії за рік наростили експорт літієвих батарей майже втричі і не залишили конкурентам з інших країн шансів на лідируючі позиції, повідомляє ETNews.

Згідно з новими даними Китайського інноваційного альянсу з виробництва автомобільних акумуляторних батарей (CAPBIIA), у період з січня до жовтня 2021 р включно в КНР випущено акумуляторів загальною ємністю 159,8 ГВт·год. Рік тому за аналогічний період було виготовлено акумуляторів на 55,5 ГВт·год. Виробленої цього року ємності акумуляторів достатньо для випуску 2,5 млн. електромобілів.

За інформацією CAPBIIA, на експорт було відправлено близько 30% випущених літієвих акумуляторів, тоді як рештою батарей у Китаї було оснащено 1,75 млн електромобілів. Постачання зросли як у середовищі виробництва літій-залізо-фосфатних (LFP) акумуляторів, які використовуються для недорогих електромобілів та важкого транспорту, так і серед нікель-кобальт-марганцевих (NCM) батарей для електромобілів середнього та високого класів. Зокрема, з усіх випущених цього року літієвих акумуляторів у Китаї на частку NCM-акумуляторів припало 72 ГВт·год або вдвічі більше, ніж торік (32,7 ГВт·год).

Згідно зі звітом, найбільшу частку на світовому ринку утримує CATL з об’ємом батарей 54,48 ГВт·год. За нею слідують BYD і CALB з 17,88 ГВт год і 6,42 ГВт год відповідно.

Південнокорейська LG Energy Solution виробила батарей на 3,26 ГВт·год. Минулого року вона ще входила до трійки світових лідерів, але цього року випала навіть із п’ятірки.

У той же час корейські виробники акумуляторів поки не відчувають сильного занепокоєння з приводу відставання від китайців. “Ми не повною мірою відчуваємо цю загрозу, оскільки попит на електромобілі зростає швидше, ніж зростання китайських акумуляторних компаній”, — сказав один із представників Південної Кореї. Але привід замислитись про те, до чого це призведе, є і він не може не турбувати південнокорейські компанії.

Нагадаємо, що темпи експансії виробників батарей для електромобілів визначаються двома ключовими факторами: доступом до запасів сировини і наявністю вільних виробничих потужностей. Китайська компанія CATL, наприклад, за підсумками першого півріччя змогла збільшити свою частку до 29,9%, а Panasonic з 15% ринку, навпаки, скотився на третє місце.

Як вже повідомляло Nota Вene, Європейський Союз підготував план по створенню масштабної виробничої бази для випуску літієвих акумуляторів на території ЄС. Цього вимагає курс на озеленення економіки, транспорту і промисловості, а також спроба ліквідувати залежність від китайських виробників батарей.

Програма під назвою European Battery Innovation передбачає державну допомогу в розмірі 2,9 млрд євро для створення повного виробничого ланцюжка для акумуляторних технологій, від видобутку сировини до проєктування і виробництва акумуляторних елементів, а також їх переробки і утилізації.

Варто зазначити, що на території України зосереджені родовища 21 рідкоземельного елементу, з переліку 30 речовин, що визначені Євросоюзом як критична сировина для виробництва пристроїв для розвитку “зеленої” енергетики, зокрема, акумуляторних батарей.

Total
0
Shares
Previous Article

Падіння продажів автомобілів у ЄС прискорилося до 30%

Next Article

Від початку року скоротилося виробництво продукції тваринництва за всіма видами

Related Posts
Читать дальше

США вводять антидемпінгові мита на імпорт труб Інтерпайпу

Міністерство торгівлі США за підсумками остаточного розслідування рекомендує запровадити антидемпінгове мито на імпорт нафтових труб виробництва української компанії…
Total
0
Share