Китай за обсягом шкідливих викидів випередив усі розвинені країни світу разом узяті

Китай за рік викидає в атмосферу більше парникових газів, ніж усі розвинені країни світу разом узяті, повідомляє BNN Bloomberg.

Згідно з новим дослідженням Rhodium Group, за підсумками 2019 р. обсяги викидів шести парникових газів (серед яких вуглекислий, метан і оксид азоту) становили в Китаї 14,09 млрд тонн, що приблизно на 30 млн тонн більше, ніж сукупний обсяг викидів країн, які входять в Організацію економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

“На Китай припадало 27% глобальних викидів, США — 11%, а Індія вперше перевершила Європейський Союз — приблизно 6,6% від загального обсягу. Утім, Китай має найбільше населення у світі, тому його викиди на душу населення залишаються набагато меншими, ніж у США”, — зазначається у публікації.

Окрім того, дослідники вказують, що в історичному плані, країни, які нині входять до ОЕСР, викинули в атмосферу в чотири рази більше парникових газів, ніж Китай, починаючи з 1750 р.

Як вже повідомляло NotaВene, за даними Всесвітньої сталевої асоціації, серед 15 найбільших сталевих компаній світу частка китайських виробників складає 53%.

Варто зазначити, що перехід на “зелене” виробництво сталі може збільшити ціни на металопродукцію на 60%.

Total
0
Shares
Previous Article

НБУ назвав банки з найбільшими прибутками і збитками у І кварталі

Next Article

Центренерго звітує про збиток 795 млн грн у І кварталі

Related Posts
Total
0
Share