Китай удвічі збільшив експорт автомобілів за рік

У порівнянні з минулим роком експорт автомобілів з Китаю зріс у два рази — 1,36 млн машин проти 620 тисяч за три квартали минулого року, повідомляє Китайська асоціація автовиробників (CAAM).

Сьогодні китайські автомобілі продаються по всьому світу, крім США та Канади. Перше місце з продажу за межами КНР вже кілька років утримує Chery. За підсумками трьох кварталів 2021 р цей бренд вперше у своїй історії експортував понад 200 тис. автомобілів. За дев’ять місяців було реалізовано 213 тис. нових машин, що на 145,7% більше, ніж роком раніше. Цікаво, що всередині країни компанія продала понад 740 тисяч автомобілів за той же період.

Chery реалізує свої машини в 80 країнах світу. Своїм головним успіхом останнього року китайські автовиробники вважають виведення на європейський ринок широкої лінійки електромобілів. Цей успіх розвивають такі марки як MG, Lynk & Co, Aiways, BYD і Nio. 

Нагадаємо, що бюджетний електромобіль Hong Guang Mini EV, який виробляє компанія SAIC Motor спільно з американською General Motors, став найбільш продаваним електрокаром Китаю, обігнавши Tesla.

Як вже повідомляло NotaВene, в минулому році Європа вперше обійшла Китай за кількістю проданих електромобілів, і саме в цих двох регіонах експлуатується понад 70% машин на електротязі. У 2020 р в Європі було реалізовано більше 1 млн машин з електродвигунами, обсяги збільшилися майже в три рази. Інші регіони планети сильно відстають по поширенню електромобілів.

Total
0
Shares
Previous Article

За 10 місяців сільгоспвиробництво в Україні зросло на 13%

Next Article

В 2021 р. став рекордним за кількістю нових стартапів

Related Posts
Total
0
Share