Китай створив найбільшу в світі мережу 5G

Міністерство промисловості і автоматизації КНР звітувало про створення найбільшої в світі мережі зі стандартами зв’язку 5G. Про це повідомляє ChinaLogist

Як заявив на пресконференції заступник міністра промисловості і інформатизації КНР Лю Лехун, до кінця лютого поточного року по всій країні було побудовано 792 тис. базових станцій 5G. За стандартом зв’язку п’ятого покоління в даний час підключено 260 млн мобільних пристроїв.

Міністерство очікує, що в другій половині 2021 р. 80% смартфонів, що поставляються на ринок, будуть підтримувати формат зв’язку 5G. За даними Китайської академії інформаційних і комунікаційних технологій, в першому кварталі 2021 р. ця частка складала 71,3%.

Академія інженерних наук Китаю вважає, що в 2021 р. кількість базових станцій зв’язку п’ятого покоління в країні перевищить 1 млн. Для цього Китай має намір побудувати ще понад 600 тис. базових станцій стандарту 5G. Міністерство промисловості та інформатизації зобов’язалося просувати прискорене впровадження 5G в великих містах.

Нагадаємо, мережа 5G у китайському Шеньчжені вже налічує понад 46 000 базових станцій. У Німеччині при цьому всього 850 базових станцій 5G. Іншими словами, за кількістю базових станцій 5G Шеньчжень випереджає Німеччину в 50 разів. 

Як вже повідомляло NotaВene, 2021-2023 рр. стануть періодом стрімкого зростання промислового інтернету в Китаї. Інфраструктура промислової мережі інтернет, що охоплює всі регіони і галузі, буде повністю готова. Також буде побудовано 30 нових заводів, підключених до 5G. Ці 30 заводів будуть працювати в десяти ключових галузях.

Варто зазначити, що Європейський Союз планує інвестувати 300 млрд євро в розвиток мережі 5G. За оцінкою консалтингової компанії BCG, для повного впровадження мереж 5G в Європі буде потрібно 150 млрд євро, і для завершення робіт з модернізації фіксованої інфраструктури до гігабітних швидкостей необхідно ще стільки ж коштів.

Total
0
Shares
Previous Article

Ціна біткоіну опустилася нижче 50 000 дол.

Next Article

Казахстан починає щеплення населення вакциною власного виробництва QazVac

Related Posts
Total
0
Share