Китай створив найбільшу в світі мережу 5G

Міністерство промисловості і автоматизації КНР звітувало про створення найбільшої в світі мережі зі стандартами зв’язку 5G. Про це повідомляє ChinaLogist

Як заявив на пресконференції заступник міністра промисловості і інформатизації КНР Лю Лехун, до кінця лютого поточного року по всій країні було побудовано 792 тис. базових станцій 5G. За стандартом зв’язку п’ятого покоління в даний час підключено 260 млн мобільних пристроїв.

Міністерство очікує, що в другій половині 2021 р. 80% смартфонів, що поставляються на ринок, будуть підтримувати формат зв’язку 5G. За даними Китайської академії інформаційних і комунікаційних технологій, в першому кварталі 2021 р. ця частка складала 71,3%.

Академія інженерних наук Китаю вважає, що в 2021 р. кількість базових станцій зв’язку п’ятого покоління в країні перевищить 1 млн. Для цього Китай має намір побудувати ще понад 600 тис. базових станцій стандарту 5G. Міністерство промисловості та інформатизації зобов’язалося просувати прискорене впровадження 5G в великих містах.

Нагадаємо, мережа 5G у китайському Шеньчжені вже налічує понад 46 000 базових станцій. У Німеччині при цьому всього 850 базових станцій 5G. Іншими словами, за кількістю базових станцій 5G Шеньчжень випереджає Німеччину в 50 разів. 

Як вже повідомляло NotaВene, 2021-2023 рр. стануть періодом стрімкого зростання промислового інтернету в Китаї. Інфраструктура промислової мережі інтернет, що охоплює всі регіони і галузі, буде повністю готова. Також буде побудовано 30 нових заводів, підключених до 5G. Ці 30 заводів будуть працювати в десяти ключових галузях.

Варто зазначити, що Європейський Союз планує інвестувати 300 млрд євро в розвиток мережі 5G. За оцінкою консалтингової компанії BCG, для повного впровадження мереж 5G в Європі буде потрібно 150 млрд євро, і для завершення робіт з модернізації фіксованої інфраструктури до гігабітних швидкостей необхідно ще стільки ж коштів.

Total
0
Shares
Previous Article

Ціна біткоіну опустилася нижче 50 000 дол.

Next Article

Казахстан починає щеплення населення вакциною власного виробництва QazVac

Related Posts
Читать дальше

АМКУ дозволив співвласнику АТБ узяти під контроль нафтогазовидобувну компанію

Антимонопольний комітет дозволив ТОВ “Трайдент Геоінвест України” співвласника мережі АТБ Геннадія Буткевича отримати контроль над ПрАТ “НВК Укрнафтінвест”…
Total
0
Share