Кількість закордонних ділових поїздок скоротилась на 65%

Постраждалі від пандемії компанії оптимізують видаткову частину бюджетів і під скорочення потрапляють закордонні відрядження. Вимога скоротити кількість викидів вуглекислого газу до рівня, обумовленого в Паризькому угоді, також відбивається на зниженні числа ділових поїздок, повідомляє NotaВene.

COVID-19 змінив не тільки звички туристів, незалежно від того, якого рівня сервіс вони обирають, але відбився також на діловому сегменті міжнародних поїздок.

Ділові міжнародні поїздки ніколи не відновляться до пандемічних обсягів, стверджують автори британського журналу Economist.

По-перше, постраждалий від пандемії бізнес вимушений скорочувати витрати, і скорочення закордонних відрядженнь здається найменш болісною втратою. “Zoom, Google hangouts, Skype та інші відео-конференції з великою ймовірністю назавжди можуть замінити покупку квитків в бізнес-класі і бронювання готелів”, — пише видання. По-друге, зусилля світових лідерів скоротити викиди вуглекислого газу до рівня, обумовленого в Паризькій угоді, також накладають відбиток на бюджетній політиці великих компаній. По-третє, навіть масова вакцинація не знімає всіх обмежень і загроз здоров’ю під час поїздок, і бізнес не плануватиме закордонні відрядження без крайньої необхідності.

Банк Credit Suisse прогнозує, що в цьому році число зарубіжних ділових поїздок буде на 65% менше, ніж в 2019 р. А в цілому, на думку аналітиків, весь сектор послуг для поїздок втратить не більше 20%. Міжнародна дослідницька компанія Bernstein дає свою оцінку — не більше 24% втрати обсягу міжнародних поїздок, який був до пандемії.

Нагадаємо, внесок туристичної індустрії в глобальний ВВП у 2020 р. знизився на 49,1% до 4,7 млрд дол., тоді як у 2019 р. цей показник становив 9,2 млрд дол.

Як вже повідомляло NotaВene, число міжнародних прибуттів туристів в 2020 р. скоротилося на 1 млрд або 74%, таким чином рік став найгіршим для туризму за всю історію спостережень.

Total
0
Shares
Previous Article

Нова Пошта заробила за минулий рік майже 1 млрд грн чистого прибутку

Next Article

Продажі персональних комп'ютерів і планшетів в світі виросли в півтора рази

Related Posts
Читать дальше

Обсяг внутрішнього туризму в Україні в 2020 р. скоротився на 2 млн осіб

Пандемія коронавірусу надала поштовх для українського внутрішнього туризму. Паралельно зі скороченням кількості туристів, розвивається інфраструктура, відкриваються нові маршрути…
Total
0
Share