Кількість вживаних легкових автомобілів в Україні зросла на 11%

У квітні 2021 р. українці зареєстрували 38,8 тис. вживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону, що на 11% більше, ніж у березні 2021 р., повідомляє Асоціація автовиробників України.

Укравтопром пояснює, що порівняння зроблено з березнем минулого року, бо у квітні 2020 р. сервісні центри Міністерства внутрішніх справ в умовах карантину не реєстрували вживаних автомобілів.

У квітні 2021 р. частка вживаних іноземних марок сягнула 79,5% від усіх легкових автомобілів, що за місяць вперше зареєструвалися в Україні. Найпопулярнішаю маркою стала Renault Megane — 2 370 реєстрацій.

На другому місці за популярністю опинився Volkswagen Golf, 2015 автомобілів цієї марки було зареєстровано в Україні у квітні. Третє місце посів Volkswagen Passat (1 986 реєстрацій). На четвертому місці — Skoda Octavia (1 845) . П’яте місце посідає Ford Focus із 1 508 зареєстрованими автомобілями у квітні 2021 р.

Загалом із початку цього року українські номери отримали майже 126,5 тис. вживаних машин, завезених з інших країн, що у чотири рази більше, ніж нових легкових автомобілів за той самий період.

Нагадаємо, за січень-березень 2021 р. в Україні було зареєстровано 87,7 тис. вживаних легкових імпортних автомобілів, що на 10% більше, ніж за аналогічний період 2020 р.

Як вже повідомляло NotaВene, первинні реєстрації нових легкових автомобілів в Україні в січні-березні поточного року зросли на 4% в порівнянні з тим же періодом 2020 р. — до 21,1 тис. одиниць.

Total
0
Shares
Previous Article

Держстат повідомляє про сповільнення темпів інфляції

Next Article

Індійський спалах коронавірусу відбився на світових морських перевезеннях

Related Posts
Читать дальше

Наглядова рада Укрзалізниці скасувала рішення про створення УЗ Карго та УЗ Інфра

Наглядова рада АТ “Укрзалізниця” зажадала від правління акціонерного товариства не здійснювати будь-яких дій, пов’язаних зі зміною структури компанії,…
Total
0
Share