Кількість ресторанів і кафе в Україні зменшилася за рік на 20%

Кількість ресторанів і кафе в Україні зменшилася майже на 4 тис. закладів — із 18,6 тис. на початок 2020 р. до 14,7 тис. у січні 2021 р., повідомляє агентство “Інтерфакс -Україна“.

“Згідно з негативним сценарієм, у березні минулого року прогнозувалося скорочення кількості закладів майже вдвічі. Як бачимо, наш ринок показав переважну стійкість. У грошовому вираженні скорочення кількості закладів дало зниження обсягу ринку майже на 30% — до 14,1 млрд грн. Це результат фізичного закриття на час декількох локдаунів, а також відсутності іноземних туристів”, — сказала агентству директор аналітичного центру “Ресторани України” Ольга Насонова.

За думкою експерта, вплив нинішнього локдауну на ринок буде мінімальним. “Закриються тільки ті, хто і планував закритися. Велика частина вже виробила оптимальний формат роботи”, — стверджує Насонова.

За її оцінкою, вже цього року ресторанний ринок почне відроджуватися. “Багато цікавих локацій звільнилися, плюс на них знизилася орендна плата. Найбільш затребувані наразі гібридні формати — магазини-кафе, магазини-бари”, — зазначила Насонова.

Нагадаємо, міська влада Київа з 00:00 20 березня запровадила суворі карантинні обмеження у зв’язку з поширенням коронавірусу. Це означає, що заклади громадського харчування працюватимуть виключно на винос.

Як вже повідомляв NotaВene, втрати туристичного бізнесу в 2020 р. склали близько трильйона доларів. Всесвітня туристська організація ООН повідомляє, що пандемія коронавирусу відкинула світовий туризм до рівня 1990 р.

Total
0
Shares
Previous Article

ОАЕ розпочинали судову реформу із запрошення суддів з-за кордону

Next Article

Випуск феросплавів скоротився з початку року на 4,3%

Related Posts
Читать дальше

Фонд державного майна починає приватизацію комбінатів хлібопродуктів

Фонд державного майна призначив на 7 травня онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства “Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів”,…
Total
0
Share