Кількість комп’ютерних пристроїв у всьому світі в 2021 р. досягне 6,2 млрд

У найближчі роки база комп’ютерних пристроїв, що знаходяться в експлуатації, буде стійко зростати. Каталізатором світового ринку виступить пандемія, повідомляє компания Gartner.

Аналітики Gartner беруть до розгляду персональні комп’ютери різного типу (десктопи, ноутбуки і ультрабуки), планшети, а також смартфони.

За оцінками, в минулому році в глобальному масштабі в експлуатації знаходилися в цілому 6,08 млрд пристроїв зазначених типів. З них близько 4,3 млрд склали смартфони. На настільні ПК і ноутбуки довелося відповідно 522 млн і 796 млн одиниць. Ще 479 млн — це планшети.

У поточному році кількість експлуатованих комп’ютерних пристроїв збільшиться. Цьому сприятиме розвиток платформ дистанційного навчання та віддаленої роботи.

За підсумками 2021 р., вважають аналітики, база обчислювальної техніки, що знаходиться в використанні, досягне 6,22 млрд. Це, зокрема, більш 4,3 млрд смартфонів, 495 млн десктопів, 866 млн ноутбуків і 535 млн планшетів.

У 2022 р. зростання продовжиться: очікується, що база комп’ютерних пристроїв, що знаходяться в експлуатації, розшириться до 6,42 млрд одиниць.

Нагадаємо, китайський виробник комп’ютерів Lenovo оприлюднив фінансові показники діяльності в третій чверті 2020/2021 фінансового року, яка була закрита 31 грудня. Виручка компанії склала рекордні 17,2 млрд доларів США, що практично на 22% більше результату річної давності. Більше того, Lenovo рапортує про рекордно велику частку на ринку персональних комп’ютерів: компанія зайняла 25,3% світової галузі. При цьому високі показники продемонстровані в усіх регіонах.

Як вже повідомляв NotaВene, Apple обігнав Samsung і Huawei та стала лідером по світових продажах смартфонів за підсумками 2020 р. Останній раз таких результатів компанії вдавалося домогтися п’ять років тому.

Total
0
Shares
Previous Article

Японська платіжна система JCB Payment System виходить на український ринок

Next Article

Енергоатом отримав у першому кварталі 16,4 млрд грн чистого доходу

Related Posts
Total
0
Share